Kız arkadaşımın kendini teşhir etmesi zevk veriyor. Sizin fikriniz ne?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar,

Kız arkadaşımın sürekli miniler giymesi, iç çamaşırı olmadan başkasına frikikler vermesi beni deli gibi tahrik ediyor.

oda arkadaşıma yaptırmadığım kalmadı..

ancak değişik şeyler arıyorum farklı teşhir fantezileri var mı fikri olan?

Oda arkadaşım çok ilgilenmiyor maalesef, ne tür ortamlara götürsem ona dokunsalar izleseler bilemiyorum!

hem olayımız belli olmasın istiyorum, hem de saçma sapan insanların iş olmasını istemiyorum ama ona dokunsunlar okşasınlar istiyorum..

sapığım biliyorum.
Kız arkadaşımın kendini teşhir etmesi zevk veriyor. Sizin fikriniz ne?