ERKEK BİR ARKADASIMI LİSEDE SÜNNETSİZ GÖRDÜM?

Gizli Üye
Lise 1 de bir arkadasım vardı, erkekler tuvaletine girmek zorunda kalmıstım bir idda sonucu sonra pisuvarda belini topluyordu pipisini görmüs oldum ve sünnetsizdi cok utandı bende utandım sonra güldüm bir gün konustuk ben hala olmadım falan dedi bence ol dedim sonra olucam 1 hafta sonra kimseye söyleme falan demisti sonra olmıs evlerimiz yakında bir baktım bir gün arabadan inmis tişörtünğ ceke ceke yürüto sünnet olmus herhalde diye evlerine gittim zaten kalabalıktı ev , odasına girdim yatıyodu utandı tebrik ederim falan dedim kimse söylemedin dimi dedi yok hayır dedim sonra annesi geldi aa kizim hosgeldin falandedi konustuk bisiler getirdi yemem icin cıktı odadan sonra cok acıdı mı falan dedim biraz dedi bakıyım mı dedim actim örtüyü kıpkırmızıydı sarılı bir pipi bir de kücücük olmus.. güldüm gitti yumurtanın sarısı diye çişim var ama yapamıyorum annem pet siseye yaptırıyo demisti baya gülmüstüm.. ondan sonra bir kc gğn daha gittim ziyaretine konustuk muhabbet ettik ama cok canı acıyodu bir gün annesi geldi dalgınlıkla benim yanımda actı yarasını gösterdi bak buralar iyilescek diye.. cok utandı cocuk gitti benim ogluşumun kücük pipisi diye güldü ac oglum yaran cabuk iyilesir sedi acık bıraktı bende bakakalmsımmm cok mu kücük falan dedi biraz dedim ama büyür dedim falan ayyy öyle iste zor is sonradan sünnet olmak kestirtmek... sizin böyle anınız var mı?
ERKEK BİR ARKADASIMI LİSEDE SÜNNETSİZ GÖRDÜM?
43
7
Görüşünü yaz