Arkadaşlar ilk gecenin korkusu var. Nasıl davranmalıyım?

Arkadaşlar evlenicem fakat ilk geceden korkuyorum. Açıkcası nasıl davranıcam bilmiyorum. Nasıl davranmalıyım ?

0|0
112

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl davranman gerektiğinle ilgili biraz bilgilenmen lazım.Korkacak birşey yok çünkü.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• normal davran... özel bir şeye gerek yok doğa gerisini halleder.

0|1
    0|0
  • ya güzelim her ne kadar da doğru katagorideysek burdan yazmak istemiyorum özet şu bol bol ön seviş bir an önce şu işi bitirelim olayına girmeyin yavaşça olay kendiliğinden sonuçlanacaktır bol sulanma ıslanma peşinden içeri giriş iki kısa kelime ah ve oh karışımı ve olay biter.kendini fazla kasma wajinusmus olursun yoksa

0|0
    0|0
  • Senin davranışından çok karşındakinin davranışı önemli. Bilgisiz erkeklerin şefkatten uzak erkeklerin ilk gece yaşattıkları sonucu karşı tarafın ondan sonra gelenlere aktardığı cümleler böyle düşünülmesine neden oluyor.

0|0
    0|0
  • hey gidi günler hey... eskiden anneler damat odaya gelmeden kızına bu konuda öğütler nasihatler vererek rahatlatırdı... şimdiki halimize bak hepimiz birer uzman olmuşuz...

1|0
    0|1
  • kayınveliden aldımı guzel ilk gece için giyeceklerini

0|0
    0|0
  • kendını kasarsan sıkarsan canın dha cok acır sadece zevk almaya bak ılk gece 1 den fazla yapmayın mumkunse 1 kere yapın bırakın ve kocan bıraz nazik davransın sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • kontrolü eşine bırak ne bu korku anlamadım...

0|1
    0|0
  • rahat ol free takıl :) 5 dakka sık dişini sonra al adamın ömrünü :))

0|0
    0|0
  • hep kulaktan duyma sözlerle bu kadar endişeleniyorsunuz bence

0|0
    0|0
    • anlayışla bir eşin varsa işinz çok kolay olacaktır emin ol

• Peki ilişki esnasında eşimi engelliyebilirmiyim ? Yani fazla zorlarsa ?

• kendini çok kasarsan zaten vajına kaslarını gevşetmeden birleşme olmazki

• Yaşın kaç ?

0|0
    0|0
    • 19..

• Kendini kasma sakin ol yeter . Kendini kasarsan acir diye biliyorm ön sevismeyi uzun tutun bide

• kendini kasma gerisi kendiliğinden gelir zaten.ya koca çocuğun çıktığı yere küçücük pipinin acısı ne olacak la:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Korkma yahu.. O "ilk"in tadini cikart.

Kasma sakin kendini..

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;