+1 yıl

Lütfen bir akıl verin bana :(

bir yıllık evliyim. eşim bana çok düşkün ama nedense beni sevdiğini hissetmiyorum. daha çok bir baba gibi titriyor üzerime.. cinsel hayatımız neredeyse yok gibi. herşeyi kontrol altında tutmaktan hoşlanan biri (cinselliği bile plan dahilinde yaşıyorduk). ben artık buna tahammül edemiyorum. defalarca sorunu dile getirmeme rağmen şikayet ettiğim şeylerin benim üzerimdeki negatif etkisini kabul etmek istemiyor.. bundan 3 ay önce aynı işyerinde çalıştığım bir başka erkekten hoşlanmaya başladım. ilerleyen zamanda aramızda yakınlaşmalar oldu. açıkçası eşimi aldatmış olmamak için çok ileri gitmedim ama artık bu da bende suçluluk duygusuna sebep oluyor. eşime boşanmak istediğimi defalarca söyledim, onunla artık yatmak istemediğimi, duygularımın eskisi gibi olmadığını ifade ettim ama bana sürekli olsun değişir yine seversin beni deyip duruyor. ben anlaşmalı boşanmak istiyorum ama dediğim gibi eşim buna hiç yanaşmıyor. çıkmazdayım. akıl alabileceğim kimsem yok. eşimi boşanmaya nasıl ikna edebilirim?
Lütfen bir akıl verin bana :(
15
5
Görüşünü yaz