+1 yıl

Arkadaşlar kararsız kaldım ve fikirlerinize göre hareket edeceğim. Ne derseniz o?

Şimdi şöyle bir durum söz konusu. Ben bir mağazada çalışıyorum. 3 yıllık güzel bir müşterim var 22-23 yaşlarında. Geçen ay taksit ödemeye geldi. Sohbet ederken sigara içiyormusun diye sordum. Evet dedi. İyi hadi mutfağa çıkıp içelim dedim. Yukarı çıkıncada kızın dudaklara yapıştım. Öpücüğün şoku ve refleksle bir an karşılık verdi sonra itti. Ne yapıyorsun, delirdin mi falan. Bir sürü ıvır zıvır işte. Bir daha gelmem taksit ödemeye kardeşimi göndereceğim falan dedi. Bende özür diliyorum ama pişman değilim diye mesaj atttım ve geriye çakildim. Az önce taksit ödemeye geldi:) Son derece sexi bir mini etek ve bol makyaj. Gırtlaklamak istercesine bakışlar ama gözlerini dudaklarımdan ayıramayan bakışlar:) Ne diyorsunuz ne yapim şimdi ben bu kızı?:)
Güncellemeler:
+1 yıl
ya bu kızlarda varya kıskandımı ne yaptı bilmiyorum. erkekler desteklerinizden dolayı sağolun. size gösteripte vermeyen kızlara inat bu akşam mesaj atıp ilk buluşmada hem parçalıcam he çatır çatır :D anladınız siz. İntikamınızı alıyorum kardeşlerim :D
Arkadaşlar kararsız kaldım ve fikirlerinize göre hareket edeceğim. Ne derseniz o?
4
12
Görüşünü yaz