+1 yıl

Soru bayanlara.. Tepkinizi ölçelim, olan bir durum çünkü...

Düşünün hiç tanımadığınız birisi karşısnızdan gelirken elinize bu link te gördüğünüzü güzel bir şekilde paketlenmiş şekilde elinize tutuşturup yoluna devam ediyor. Tepkiniz, sonradan tepkiniz yapacaklarınız ne olurdu?

link
Güncellemeler:
+1 yıl
siz bayanlardan yanıt bekliyorum. dediğim gibi bunu yapan kişi, hiç aklında bir kötülük yokken önünden geçen bir bayana verip yoluna devam etmiş ama sonuç çok ilginç ben o sonuçta koptum. siz bayanların tepkisi ne olacak, sonuç o zaman açıklanacak...
+1 yıl
Anlaşılan yorum yapan arkadaşların cesareti yok cevaplamaya. neyse bunu yaşayan arkadaş evli ve eşine herzaman iç çamaşırı aldığı hatta arkadaşı olduğu firmadan alıyor bunu ve evine gidiyor. Anahtarla açıyor kapıyı içeriye sesleniyor eşine ve eşi bir adamla gözünün önüne çıkınca her iki tarafta şokta... Çocuk şok vaziyette bela okuyup çıkıyor paketle yolda yürürken bir bayana uzatıyor ve yoluna gidiyor.
+1 yıl
Diğer olanları geçiyorum. kadın bu paketten sonra etkileniyor ve daha sonra arkadaşa ulaşıyor, sonra bizim arkadaş ise ya keşke o paketi vermeseydim kadın musallat oldu bana ben naptın diyor.. eşinden ise boşandı. olay bu şekilde gelişti ve ben şoktayım halen..
Soru bayanlara.. Tepkinizi ölçelim, olan bir durum çünkü...
5
4
Görüşünü yaz