+1 yıl

Askerdeki sevgilim..

4 yıllık sevgilimsu anaskerdee Facebooktan arattığı şeylere baktım hep p*rno yok sexsi resimler yok sex videoları falan bunlara bakmıss :( Normalde izlese birşey demezdim sanırım ama şimdi çok zoruma gitti. Bende şerefsizsin falan dedimm. Ama ne yapmalıyım bilmiyorumm
Güncellemeler:
+1 yıl
Birde bilenlere birşey sorucam :) Sımdı bu bana gecen hafta cumartesı telefonumu komutana kaptırdım falan dedı. Pazar gunu carsıya cıktıı, sonra persembe gunu bana ıkı hafta kılıtlediler carsımı dedı ve bu hafta cıkmadı haftayada cıkmayacakmıss. İyiiiide telefonu yakalar yakalamaz ceza kesmıyorlardaa nedeeeen bır hafta sonra ıkı hafta olarak verıyolar bana yalan söyluyor dımıı... birde denetlemesı varmıs hafta sonları kosuyorlarmıs pentlanton mu ne bole bırsey varmıs yazmıyoodu. :(( ?
+1 yıl
Ya bide bu telefonum alındıı deyıp carsıya cıktıgıı zaman. normalde 5 te cıkar gıderdı o gun 3 de cıktıı. Elektırıkler kesılmıs sozde (baska ınt. yokmus gibii)) neyse aksam 7 gibi telefonu açıldıı hanı komutandaydı dediğimde ben hattı dısardan çıkarttım yenıden telefonda arkadasıımın deyıp kapattı telefonuu.. Veşu anhala telefon acık arkadasınınmıs bole bırsey yok.. Kesın yalan soyluyo bana dımıı ?
Askerdeki sevgilim..
17
2
Görüşünü yaz