+1 yıl

Çatlamış dudaklarındaki kanı emmek istiyorum diyen adamın amacı nedir?

saçlarımdan kavradığı gibi dudaklarıma saldırdı kulağıma eğilerek "çatlamış dudaklarından süzülen kanı emmek istiyorum dedi." o an için fazlaca erotik gelmişti hatta zevk aldım bile diyebilirm. benim kanım onun kanıydı. sıvıların teması bizi daha çok birleştiriyordu. bende bıraktığı izler onun gitmeyeceği hissini veriyor sanki dudaklarıma bıraktığı yara izi iyileşene kadar o benim olacak yanılgısına kapılıyordum.

ışığı açıp aynaya yöneldim o çoktan giyinmiş yapacağı işleri düşünüyor bir yandan da orgazm sigarasını içiyordu. dudaklarım kesik kesik olmuştu her bir yarık onun dokunuşlarını anımsatıyordu bana tekrardan tekrardan . beni durağa bırakıp eve giderken hiçbir kere dönüp de el sallamadığım bu adamın bende bıraktığı iz neden bu kadar önemliydi?

sevemiyordum el sallama işlerini, kendimi en duygusuz en yalancı hissettiğim anlardan biriydi.üstüne bir de bunu yaparken gülümsemek zorundaydık.. belki bir gün elimi cama koyup gözlerimi kapatacağım işte o zaman onu hissedeceğim . evrende aynı hacimle aynı şekilde yer kapladığımızı bilerek onu ruhumun içine alacağım.

çatlamış dudaklar..

eve gelip iyileşmesi için çaba sarfetmeden uyuyudum ve sabah yanma hissiyle uyanıp dilimle ıslattım dudaklarımı..acı yalnız acı bu sefer tek başına hissediyorum.. dün geceden kalan tüm anılar çok uzakta ..şimdi söyleyin dudaklarımdaki yaralar nasıl iyileşecek?
Çatlamış dudaklarındaki kanı emmek istiyorum diyen adamın amacı nedir?
11
5
Görüşünü yaz