+1 yıl

Kezbanlardan, her şeyi zara bağlayanlardan nefret edenler?

Birde başı bayanlar çekmez mi ölüyorum. Sanki erkeğin ihtiyacı olduğu gibi kadınında sevdiği insanın tenini hissetmeye ihtiyacı yokmuş gibi. Bunu yaşamayı birde karaktere haysiyetsizliğe bağlarlar! Yok artık zarın karakterle ne alakası var arkadaş! Ben bunlara takılmadığımı dobra dobra koyarım ortaya, öyle kimseylede yatağımı paylaşmadığım için (aşık olmak şart çünkü) harbi kızımdır ben bizim ortamlarda zira; ATA ERKİL yapının enttellektüel kızı olarak, hem karakterime hayranlık duydurturum hem zorun alasını gösteririm. Zar gidince namussuz olmuyorsunuz bayanlar kalkın uyanın! öyle her önünüze gelenin yatağına grip öpüşüp koklaşınca namussuz oluyorsunuz. Karaktere filanda bağlamayın bu işi Allah aşkına. Bir silkelenin bir toparlanın bir bişi yapın ya!

Beyler sizde her zarını koruyana kanmayın! Daha size bişi hissetmeden hoop diye sevişiyor mu sevişmiyor mu ona bakın!:

Pis sinirlendim.
Güncellemeler:
+1 yıl
Ağza ve kıçada zar takılmalı; ancak o zaman "namus" hususunda teziniz doğru çıkabilir! Velhasıl orayı korumayı her şey sananlar! ahh ahh.. Tâktirim altındadır onurunu zardan ibaret görmeyip karakterine ve kriterlerine bağlayanlar...
+1 yıl
dip not: inancından dolayı; kendisini evliliğe kadar koruyanları kastetmiyorum kesinlikle. Onlar ayrıdır iradelerine hususen bende taktir ederim. Amma velakin onun bile namusu, tavrından anlaşılır; zarından değil; göstermelik taşıyor da olabilir. Bu sebebiyetle zar namus tartım şekli değildir.
Kezbanlardan, her şeyi zara bağlayanlardan nefret edenler?
11
3
Görüşünü yaz