+1 yıl

Bunu bana nasıl yaparsın!..

Erkek arkadaşım ( İki senelik ) için süpriz bir akşam yemeği yaptım. Şarap mumlar çikolata filan derken asıl büyük süprizim vardı ki sormayın. Yemeğimizi yedikten sonra müzik eşliğinde şarabimizi yudumlarken sevgilime biraz isim var 5 veya 10 dk izin ver bana dedim ve hemen banyo'ya giderek almış olduğum seksi iç çamaşırını giyindim. ( aldığım iç çamaşırı seksi hemşire kostümü gibi ama açık saçık ;) ) herneyse giyindim makyajımı yaptım saçlar parfüm filan derken heyecanla çıktım banyodan yanına gittim birde ne göreyim... Bizim eleman uyumuş ;( sinirlendim ben o kadar uğraştım yemek müzik şarap giyin süslen elaman uyusun diye mi! Aklıma bir şey geldi o uyurken :) bir güzel aynanın karşısına geçip bir kaç poz vererek fotoraf çektim.. üstümdekinleri sonra çıkardım ve ertesi gün sevgilim mesaj attı yemek için teşekkür ederim dedi bende rica ederim ama asıl süprizi kaçırdin diyerek fotorafları mesaj attım birde not ekledim olsun artık yapacak bir şey yok diye :) mesaj attığım andan itibarı ile telefonum susmadı belki on kere aradı yirmi kerede mesaj attı en son şey yazmış, Bitanem allah beni kahretsin nasıl uyurum ne olur bir kere daha hazırla herşeyi söz uyumam diye..

Sizce biraz daha sürünsünmü eleman uyuduğu için?

Yöksa resimleri gördükten sonra uyuduğu için zaten kendini cezalandırmıştır uzatmaya gerek yok mu?
Güncellemeler:
+1 yıl
Kendisi hala surunmekte :))
Bunu bana nasıl yaparsın!..
32
6
Görüşünü yaz