Mastürbasyon yapmak ve p*rno izlemek günah mı?

arkadaşlar sizlere bi sorum var mast. yapmak günah mı...p*rno ızlemek haram şeylere bakmaktır ama sonucta mast. yaparkende hayal ediyoruz haram şeyleri

Güncellemeler:
arkadaslr yıl olmus 2012 hala bu soru gıbı seyler yada umrumda degıl gıbı seyler solemeyın bende yapıyorum bellı bı sure umrumda bıle olmadı gunah olup olmaması yasamamma baktım ama artık sucluluk duyuyorum ve soruyorum o yuzden cevap vermek ıstemeyenler yazmasın lutfen
hadı 2013 olsun yenı alısıyoruz 13 e :D

0|0
634

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 33

• 1450 yıl kadar once p*rno sektorunun bulundugunu sanmıyorum ... ve hayat senın hayatın..

0|0
    0|0
  • Yemek, içmek, sıçmak günah mı? Neden bu ihtiyaç da günah olsun?

0|2
    1|0
  • zinaya girmemek için yapılan dgl ama zevk için sık sık yapılan haram

0|1
    0|0
    • ilginç+++

• Hanefi mezhebinin görüşlerini nakleden İbni Abidin, bu hususta bazı alimlerin görüşlerine yer vermektedir. Kişinin şehveti baskın gelir, kalbini meşgul edecek derecede fazla olur, bekar bulunur veya evli olup da bir özürden dolayı hanımına yaklaşamazsa, şehvetini teskin etmek isteyen kimse için Fakih Ebulleys, �Böylesine bir vebal olmayacağını umarım.� demektedir. Ama sırf şehvetini celbetmek, kendisini zorla tahrik etmek için yaparsa günahkar olur.

• kesin bir şey bilen yok .

0|0
    0|0
  • düşünmek bakmak bile günah da engel olamıyoruz ki

0|0
    0|0
  • mastur gunah degıl dıye bılıyorm ıhtıyac nede olsa :)

0|0
    0|0
  • suçluluk duyulmaması lazım çünkü doğal bişey

0|0
    0|0
  • Allah taş edecek seni...kaç...

0|0
    0|1
  • Günah tabi ama yapıyruz işte

0|0
    0|0
  • p*rno izlemek günah, masturbasyon yapmak değil, ama cünüp halde durmak günahtır

0|0
    0|0
  • hiç şüphen olmasınnnnnnnnnnnnnn

0|0
    0|0
  • tabiki günah sonucta mast yaparken birseyer dusunuyorsun misal biriyle zina yaptigini yada p*rno bakiyorsan göz zinasi filimdekini arzulayarak yapiyorsun bu isi yapmayin günah günah :D allah affetsin günahlarimizi

0|0
    0|0
  • Umrumda değil şahsen. Ne Türkiye'deki ne de müslümanım.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor... ;