Ya arkadaş! bir insan bu kadar mı seks düşünür?

Daha gencim siniftaki erkeklerle seks hayali kuruyorum hergun hayret bisey ya yatiyorum seks kalkiyorum seks hic iliskiye falan da girmedim hep seks hep seks siniftan erkek goruyorum gozumun onunde soyunuyo seks yapiyoruz hayal olarak baska erkek goruyorum oha ten rengi diyorum hayal kuruyorum neden bole vazgecemicem mi bn yardim edin beynim ve vajinam yer mi deistrdi?
Güncellemeler:
Trol ne mk

1|0
328

En İyi Erkek Görüşü

• Nymphomania denen bir rahatsızlık var, sürekli seks isteme hastalığı... ama senin durumun bu değil... çünkü gerçek bir nymphoman olsan sabredemezsin ve önüne gelenle ilişkiye girersin... yani eğer bunları sürekli düşünmene rağmen hala sabredebiliyor ve kimseyle ilişkiye girmiyorsan o zaman demek ki bu durumun bir hastalık derecesinde değil... bunu sanki çok kötü bir durummuş gibi düşünme...

bu isteklerini ve arzularını bastırmak için yaptığın mast seni tatmin etmiyor, süreli hayal kuruyorsun ama yetmiyor... çünkü bunları hep içinde yaşıyorsun, kimseyle paylaşmıyorsun... birine anlatmaktan bahsetmiyorum, o arzuları bir başkasıyla yaşamak...

seksin tadını alabiliyorsun, arzulusun, nasıl büyük bir keyif olduğunu hissedebiliyorsun, bu bir hata, eksik ya da olumsuzluk değil ki... bunun tadını çıkartamayan o hazzı yaşayamayan bir sürü insan var... bu güzel hisleri yaşayabildiğin için mi kendine kızıyorsun? deli olma...

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...