Ya bir bakın nolur sinirlerim bozuldu?

Ya dalga gecmeyin zaten o andan beri napıcagımı sasırdım nasıl davranıcagımı bilmiyorum sevgilim oral yapıyordu bana benim de tuvaletim geldi ama yapmaya gitsem bastan baslaması gerekir diye gitmedim devam edince ben gevsemekten kendimi bırakmısım bosaldım ve cisimi yaptım biraz geri cekildi ama ustune geldi yinede. bisey diyemedi ben de ne yapıcagımı sasırdım baya bikac dk sonra pardon isteyerek yapmadım dedim ama olan oldu ya ne dusunuyodur o simdi?

0|0
619

En İyi Erkek Görüşü

• Milletin arayıp da bulamadığı :) bir nevi squirting yapmışsın işte :) Böyle şeylerden utanıp sıkılıp çekinecekseniz bu işlere hiç girmeyin... bu tip şeyler insanların fantezilerini oluşturuyor, isteyip de yaşayamayan çok kişi var bu durumun aynısını... farklı güzel bir fantezi olmuş bence :)

0|0
    0|0
    • ya tuvaletten bahsediyorum o dediğin boşalmak değil mi? ben yüzüne yaptım resmen o fanteziymis gibi düsünse söylerdi herhalde?

• boşalmak ya da işemek, sonuç olarak farklı bir hal... ve bunu fantazi olarak algılamasa bile, bu tip durumları sorun etmek mantıksız... o an ne olursa olsun ne yaşanırsa yaşansın, onu ilişkinizin bir parçası olarak görüp gülüp geçecek kadar rahat olmalısınız... yoksa ne tat alabilirsiniz ve de zevk...

En İyi Kız Görüşü

• ben bunu bikaç erkeğe sordum da tiksinirim soğurum filan demişlerdi. ama seni seviyosa bişi olmaz kii

0|2
    0|0
    • seviyo ama sogursa sevgi de gider ya off

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Olabilir yani , squirt başlığı altında çekilen erotik filmler var.. Benim partnerim yapsa hoşuma gider

2|0
    0|0
    • gercekten mi ama yasarken öyle olmaz heralde hayal ettigin gibi degil hazırlıksız oldu

• iyi mi düşünüyordur hakkımda?

• Bence iyi düşünüyor

• oh oh iyi olmuş
    aleti sokacağı yere dilini sokarsa sonu böyle olur.
    gelecek sefer sen onunkini, yalarken o da sana işer ödeşmiş olursunuz

0|0
    0|0
  • Ağzinami işedin naptin bazilari sever boyle şeyleri bu dedigin olay ne zaman oldu ve ondan sonra birdaha seviştinizmi

0|0
    0|0
    • bu sabah oldu ya

• Ovv bayada yakinmiş gercektn zor bir durum ama bizey olacagini zannetmiyorum. sende bundan sonra dikkatli ol braz sevismeden once tuvaletini yap

• Kadınlar orgazm kasılmaları yaşarken bazen idrar fışkırabilir.. Normaldir bu..

0|0
    0|0
    • erkek ne düsünür

• Valla ne düşüneceğini bilmem de, olumsuz bir şey düşünürse bu onun cahilliği..
      Seks yapan insan bu tür şeylere katlanacak.. Hayatın ve insan vücudunun gerçekleri bunlar..

• Squirt... bunu yasamak için millet kafayı yıyor. Çok sanslısınız sen de o da...

0|0
    0|0
    • ya o sanslı oldugunu dusunuyo mudur? benden tiksinicek dimi

• bilmiyorsa bilemem ama sanma ya... kabul et cok guzeldi... O yuzden sanslısın dedım...

• kız zevkten altına yaptı diye zevkten dört köşe olmuştur

0|0
    0|0
  • kızlarda doğal bir durum bu kızlar daha zor tutarlar tuvaletlerini zaten aldırma

0|0
    0|0
    • hadi ya ben hic duymadım

• ben oral yaparken o da mı kacırabilir yani

• evet kaçırabilir sonuçta bu kaslarla alakalı birşey orgazm tüm vücutta gevşekliğe yol açar

• Olur arada oyle tutamamişsın bisey olmaz

0|0
    0|0
    • sen ne düsünürdün ya

• sonra ne zaman sonra? ne kadar sürer tiksinme

• Aradan 1-2 saat geçtikten sonra

• kasma kendini olur öyle

0|0
    0|0
    • yerin dibine girdim ya ne kasması

• anlatıcan özür dilerim müşteri var

• Çok sallamaz merak etme insanlık hali olabilir

0|0
    0|0
  • Sıçmadıysan sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • bir daha yalamaz :D

0|0
    0|0
  • yok artık

0|0
    0|0
  • "Hatun sıçtı agzıma" diye bişi düşünüyodur...

0|0
    0|0
  • Birsey olmaz normaldir

0|0
    0|0
    • nesi normal ya

• valla mı insallah o da oyle düsünüyodur

• Anlayisli ise dusunur olmaz olmaz diye birsey yok insanlik hali

• Bisey olmaz seviyorsa

0|0
    0|0
  • hahahah çocuk şoklarda :D

3|0
    0|0
    • of cok utandım olaydan sonra :D

• yok bitti bosaldım zaten. naptın der gibi baktı ama bisey demedi ben de pardon dedim birden agzımdan o cıktı tamam sorun degil dedi gitti yıkadı yüzünü falan ben de banyoya girdim cıktım hemen onun cıkması gerekiyodu zaten derse gidicekti yanına gittim durgun diye tekrar pardon isteyerek yapmadım dedim yok önemli değil dedi elimi öptü bide hafif güldü ama isteyerek gülmedi sanki bilmiyorum ya of aklıma fena takıldı:/

• tamam ya sıkıntı değil olmuş bir kere çocuk üstüne düşmez endişelenme boş yere :D

• Bir defadan bişi olmaz.

0|0
    0|0
    • nasıl bisey olmaz simdi o ne düsünüyodur

Kızlar Ne Diyor 5

• :D sidikli olmuşun golden shower yapmışınız işte bir nevi nolca *

0|2
    0|0
  • olabilir böyle şeyler seni seviyosa ve uzun süreli olacaksa daha nelerine şahit olacak yani

0|2
    0|0
    • yaa orası oyle ama buna sahit olmasaydı iyiydi :/

• Tepkisi ne oldu?

0|1
    0|0
    • bisey diyemedi oyle durdu

• Agzina işemissin resmen dovmedigine dua et 😂 buda cok sevdiginin bi' kanitidir ama.. bir daha tutma oyle zararlı

• ya bilemedim :/

• :))))))))

0|3
    0|0
  • Igrenc iy 😂

0|1
    1|0
Yükleniyor...