Fordçular neden fordçudur?

Hayal@Olsun
Amaçları sadece sürtünmek mi? Yoksa başka nedeni var mı? Belki de bayanı sinirlendirmek mi?

Bıktım..
Güncellemeler
+1 yıl
Kocamustafapaşa - Taksim otobüsüne bindim.. Ayaktayım.. Orta kapının karşısındaki demirlere sırtımı yasladım duruyorum.. Adam bi duraktan bindi.. Elinde kitap.. Ama kitabın sayfaları hiç değişmiyor.. Yanaştı bana.. Önce elinde kitap olan kolunu yukarı aşşağı sürtmeye başladı.. Otobüs dur kalk yaptığı için anlamadı, bilerek yapmadığını düşündüm.. İyi niyetliyim ya.. Sonra baktım yapışmnaya çalışıyo.. Bacağımı bacaklarının arasına alır gibi yakşlaştı, alt tarafını yapıştırdı..
Güncellemeler
+1 yıl
''Biraz daha dokunmaya devam edersen olacaklardan sorumlu değilim'' diye bağırırken kickboks lisansımı gösterdim cüzdanımdan.. ''Ama ben bişey yapmadım'' dedi.. Arkadan genç ülkücü adamlar ''Hayırdır bayan bi mevzu mu var'' dedi ağzını yamultarak :).. Cevap vermedim.. İlk durakta indi adam.. Ben de indim.. Dedim belki laf atar da meydan dayağı çekerim.. :) ama bişey demedi, koşar gibi uzaklaştı :D
Fordçular neden fordçudur?