1 ay

Sizce hamile miyim?

Gizli Üye
Arkadaşlar öncelikle lütfen dalga geçigek olan yazmasın. Evet şöyle ki erkek arkadaşımla biz bişeyler yaşadık ama ilişkiye girmedik çünkü evli değiliz ve ben hiç ilişkiye girmedim halk tabirinde sürtünme yaşandı ve genital bölgemin üzerine boşaldı vajina bölgesine değil tabi vajina bölgesine akmışmıdır bilmiyorum ama akmadı o telaşla hemen gittim yıkadım ve üzerine idrarımı yaptım baya baya yıkadım.. öyle adetime 9 gün kaldı yumurtlama günüm geçmişti.. her ne kadar ilişkiye girmeden hamile kalınmıyor tabi ihtimaller ihtimaller bir kadın olarak mutlaka düşünüyorum. Şimdi böyle kuruntu yapıyorsun madem neden böyle bişey yaptın diyenler olacak.. inanın o an bunj düşünemiyorsunuz sonra böyle aptal gibi burda soru soruyorsunuz (kendimce) yani muhakkak bunun gibi şeyler yaşayanlar olmuştur. Fazlasıyla neyin ne olduğunu biliyorum ama rahatlatıcı şeyler duymayada ihtiyacım var… okumadığım şey kalmadı araştırmadığım şey kalmadı.. şu an adet günümü bekliyorum umut ediyorum ki gününden önce gelsin
Sizce hamile miyim?
7
2
Görüşünü yaz