Seks yaşamadım hiç bir zamanda seks yaşayamayacağım nefret ediyorum diyen var mı aramızda? (neden)?

Seks yaşamadım hiç bir zamanda seks yaşayamayacağım nefret ediyorum diyen var mı aramızda? (neden)

0|0
734

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 33

• primer ve seconder vajinismus hastaları o konuda sıkıntılıdır sadece ki vardı o şekilde tanıdığım biri bırak seksi öpüşen çift görürdü kusardı falan da bu tür psikolojik bir sorunu olmayan herkes bu işi sever

0|0
    0|0
  • Cok eskiler bile kendine hakim olamazken artik ayibin edebin yok oldugu ve en onemlisi teknolojinin ust duzeye ciktigi bu cagda nefret eden yoktur kesinlikle :)

0|1
    0|0
  • bazı kimselerin başına bu konuda kötü şeyler gelip soğumuş olabilir ama genelde insanın normal dürtüsü olduğu için seks yapmayacağım diyen olmaz sanırım

0|0
    0|0
  • Seks yapmadığım günler başıma bir iş gelmesin gece diye hellalleşip yatıyorum:D sen ne diyorsun:D

0|1
    0|0
  • Ben oyle dusunuyorum kendimce her ne kadar bir erkek olarak durtulerim fazlaysa kendimi durdurmak ve hayatim boyunca hic yasamak istemiyorum. Istiyorum tabi ama yasamak istemiyorum anlayacaginiz.

Kizlardan son zamanlarda igrenmeye basladim eskiden cocuktuk kosup oynardik simdi hepsi baya azmis diyebilirim. Birazcik huyuna gidince kapiliveriyorlar hemen. Ben zor birisi istedim ama yas itibari ile de gelmedi. Bu yuzden milli degilim ve olmak da istemiyorum. Ben de size bir soru sormak isterim.

Neden bu soruyu sordunuz?

0|0
    0|0
  • geçmişinde bir travma yaşamışsa insanlar genelde bu duyguyu yaşamak ister normal olanıda budur

0|0
    0|0
  • Evlenene kadar kesinlikle hayır ama zor dayanıyorum o başka :D

0|0
    0|0
  • zina yapmak istemediğimiz içindir.

1|0
    0|0
    • masturbasyon yapıyormusun _ oda harammış ^^

• örnek veriyorum adam öldürmek haram ancak bira içmekte haram? peki ikisi aynı şey mi... günah seviyeleri var anladın mı

• Evlenınce yaşarız artık kanks

1|0
    0|0
  • Eşimle yaşayabilirim ama evlenmezsem yaşamam

0|0
    0|0
  • seks yaşanmazmı kanka yaa :)

0|0
    0|0
    • yasamak istemeyenler var mı bir merak ettim vardır bir kac kisi belki :D

• onlar hayatı yaşamayanlar kanks :) hayattın en buyuk zevkini almamış kişiler :)

• her fırsatta seks

0|0
    0|0
  • Yaşayabilecek miyim bilmiyorum

0|0
    0|0
  • demem öyle bişey :D

0|0
    0|0
  • helalim olmayanla yapmam evet.

0|0
    0|0
  • Hayır :))

0|0
    0|0
  • seks yaşanmaz yapılır a. q

0|0
    0|0
  • p*rno izlemek daha güzel

0|0
    0|0
  • Bilemem

0|0
    0|0
  • :) evet diyen kesin abazadır :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 7

• yaşadım artık yaşamak istemiyorum soğudum.

1|2
    1|0
  • Öyle biri yok bence her iki cinsiyette de :Dd

1|1
    0|1
  • Aseksüel olabilir

0|1
    0|0
  • Yo çok güzel o tadı alan birda birakmaZ

0|1
    0|0
  • Yoktur