3 gü

Evli bir adamın tacizine karşı sustum, suçlu hissediyorum şimdi kendimi ne yapmak doğru olur?

Gizli Üye
Biliyorum anlatacagim şey iğrenç bir şey ama benim suçum değildi fakat yine de şu an kötü hissediyorum nasıl bu duygudan kurtulacağı ben. Bi avukatin yanında çalışıyorum bunlar bir dairede odasi ayri 3 avukat var ve yanında calistigim avukat değil de diğeri beni yardim için çağırdı dün, ben de gittim. Dediği bir işi yaparken arkama gelip yanlış yaptığımı söyledi ve duzeltmem gereken yeri anlatiyordu o sırada bana arkamdan yapisti biraz şaşırdım ama bir şey diyemedim daha sonra sertlestigini fark ettim ve kollariyla beni sarıp iyice cekti kendine ve sürtünmeye devam etti öyle normalde bağırmam gerekiyordu ve başka zaman olsa bu benim için iğrenç bir olaydır susmam asla ama garip bir şekilde zevk almaya basladim ve hatta kendinden geçtim bu yüzden ses cikarmadim ve goguslerimi falan oksamaya başladı boynumu falan öptü sonra beni masaya domaltmak istedi o an neyse ki kendime gelip bırak beni deyip çıktım odadan. uzun süre kendime gelemedim sonra. Şimdi ise aklıma geldikçe kendimden iğreniyorum böyle bir şeye asla müsade etmezdim ama o an ne oldu bilmiyorum yani.
Sizce ne yapmaliyim tekrar bir şey yapar korkusu var ama isimden bu korku yüzünden ayrilamam ne yapmaliyim sizce? Karısina bir sey desem o an susutugimdan diyemem şimdi. Nasıl bu suçlu hissinden kurtulacagim? (22 yasimdayim ve o evli 35 yaşında biri ayrıca)
Evli bir adamın tacizine karşı sustum, suçlu hissediyorum şimdi kendimi ne yapmak doğru olur?
10
4
Görüşünü yaz