8 gü

Ciddi olanlar yazsin, cinsel organdan gelen akinti?

Gizli Üye
Ciddi olanlar yazsin lutfen...
Cinsel organdan surekli kendi kendine cikan/akan sivi, akinti, boyle seffaf gibi yapiskan, ama mesela parmagima aldigimda ve diger parmagimla ovalayinca, o gittikce daha da inceliyor ve su tarzi aliyor yani o yapiskanlik gidiyor ve hatta parmagimda kayboluyor gidiyor iyice sonunda...
Tabi arastirdim, normalmis falan yaziyor ve bu gusul gerektirmez, ne bilim zevk suyu falan da deniliyor bilmem ne, ama hani birsey yapmiyom ki evde oturuyom 20dk da bi 30dk da bi ne bilim 1 saat olabilir surekli boyle az az cikiyor. Bide namazinda olan birisi oldugum icin sikinti oluyor surekli abdest yenilemek ic camisir degis, bazen tedirgin oluyom kilarken ya simdi namaz ortasinda yine cikiyorsa ya da ciktiysa falan, ben bu sekilde zaten namaz nasil kilim, namazin ortasinda da cikabilir sonucta zamani belli degil ki, istedigi gibi istedigi zaman akiyor, durduramiyom ki. Daha bu son uc bes hafta once basladi. Daha demin okudum doktorsitesinde, orda da birisi hatta o da namaz kilan birisi ona da mani oluyor kilmak, neyse iste doktorun cevapi; haftada iki kere bosalman lazim eger bekarsan mast yapman gerek.
19 yasindayim, ve bakirim, hic bi iliski, sevgili falan olmadi. Bu durum da mast yapmak ne kadar gunah oluyor benim icin, obur turlu zaten sikinti surekli WC ye gidiyom yani artik namazlarim kabul oluyor mu korkmaya basliyom, ne bilim cikan akinti gusul gerektiren akinti mi diye iyice kafayi yedim, hissediyom da bazen gelince... Deliye dondum, wc ye gunde 10-15 kere gidiyom, yok yani ben sadece merak ediyom neden oluyor boyle durduk yere...
Ciddi olanlar yazsin, cinsel organdan gelen akinti?
1
4
Görüşünü yaz