Kocamla 13 gündür ayrı yatıyoruz, insan karısını hiç özlemez mi?

Gizli Üye
Teldeyken Normal bir kıskançlık yaptım kocama o da bunun üzerine kızlarla mı takılıyorum gibi söz dedi.. ben de o sıra Eminönüne gidiyordum o zaman bende diyeyim ki erkeklerle kol kola gezeceğim iyi oldu mu dedim.. küfür etti ben şaka yapıyorum dedi, dedim ki öyle şaka olmaz sen evlisin edepsiz dedim..

O gün bugündür konuşmuyoruz ve ayrı yatıyoruz.. umrumda bile değil.. benim canımı sıkan 2 hafta olacsk neredeyse insan yatak için karısını özlemez mi ya?
Kocamla 13 gündür ayrı yatıyoruz, insan karısını hiç özlemez mi?