Gerdek Gecesi Korkusu! Bu yaz evleniyorum gerdek gecesinde ne yapacağım?

Bu yaz evleniyorum, gerdek gecesi korkusu var bende ve daha önce hiç kimseyle ilişkiye girmedim, öpüşmedim bile, çok korkuyorum! Herkes acıdığını söylüyor. Bayılırım ben o acıdan! Bir yandan da seks açlığı çekiyorum, içime almak istiyorum. Gelinligin altına jartiyer giysem nasıl olur?

1|3
28111

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle ALLAH mutlu mesut etsin boy boy çocuklarınız olsun.

Gelelim soruna ; Telaşlanacak hiçbirşey yok korkma bir kaç kadeh bir şişe yakut yer gök kırmızı yapın ardından enişte bey küçük dokunuşlar masum öpücüklerle biraz cilve yapsın sana :) ardından senin gelinliğini yavaşca ruhuna işleye işleye çıkarmaya başlasın ardından yine küçük dokunuşlar ve cilveleşmeler ve hemen akabinde iyi bir ön sevişme yaşayın daha sonra sen sırt üstü yat gözlerini kapat bacaklarını dizlerine doğru kırarak çek gerisini enişteye bırak sabah mutlu uyanacaksın... :)) Belinize kuvvett :)))

5|6
    2|2
    • Daha seni okudum cevapinızi ama yanlış bildiğiniz birşey var kadın alta yatmaz ilk gece alta erkek geçer cunki kızlık dan alacak kan belli olmaz kadın altta olursa akan kan içeri gider buda mide ağrısi bulantı baş dönmesi gibi sebep ler doğurur ortaya

• dostum iyi demişsin güzel demişsin de benim anladığım kadarı ile sen şunu demek istiyorsun erkek çarşafta kan görmek ister.. kanı çarşafta görse ne olur görmese ne olur kızlık yırtıldıktan sonra zaten kan penise bulaşacaktır..alt ya da üst ne fark eder ki..sonuçta o kan o penise bulaşacak değil mi ? ve yahut da vajina dudaklarında ve vajina duvarında sonuç itibari ile kızlık yırtıldıktan sonra kan olacak..bu erkek için yeter sanırım...

En İyi Kız Görüşü

• Tatlım kim söylemişe senin gözünü korkutmuşlar.Öyle korkacak bişey yok ama evleceğin kişi gerçekten tam bir abaza olursa o gece bütün enejisiniz o geceye saklamışsa o zaman bilemem

Ama seni seven incitmemesi gerekir.Bu yüzden çok iyi bir ön hazırlık acele etmemek yangından mal kaçırır gibi sana davranırsa travmatik sonuçlar olabilir bu yüzden.

Bu korkularını evleneceğin insanla paylaşırsan daha iyi sonuç alırısın sonuçta o gece biz olmayacağız orada.

3|3
    0|0
    • paylaştım elbette bn san guvenyrm diyo ama b nkendme güvenyrm tamamda şüpheo luşuyo bazen neler dedler bana yaa neler anlattılar canım yani onları bir yere toparsam yaa benimkdiide öyle olursa ya şöle gecerse bilmem ne yani çok farklı yaa

• Çok korkuyorsan evlenme o zaman tatlım.Yani ne diyim sana bu kadar abartılacak bişey olsa evlilikler olmazdı.Yada ertesi günü herkes ayrılırdı.Şimdi korkuyorsun ilerde eşin sana yanaşmayınca yine yakınacaksın.

• anladımmm

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 110

• Yok beee ne canın yanacak. Öyle bir şey olsaydı gerdek olayını yasaklarlardı. Hatta ilk avrupada yasaklanırdı eminol. Aksine sevdigin insanla birleşip bir bütün olmak acıdan çooooook uzak bir olay. Rahat ol kafandan kötü senaryolar yazmayı bırak. Hatta durumu müstakbel eşine de aç ki sana biraz daha yumuşak davransın. Gerdekte kesinlikle zorlanmaman gerektigini de unutma ve bunu eşine de anlat. En ufak zorlanmalar psikolojik travmalara neden olur birbirinize karşı anlayışlı ve sabırlı olmanız lazım. Hatta bana sorarsan işi eğlenceli ve çekici kılmak için bir pastane ustasıyla anlaşın verin adamın eline 100-150 kağıt size bol bol vanilya sos çikolata sos ve krem şanti hazırlasın. Gerdek gecesinde birbirinizi soslayıp şantileyin sonra da aç köpekler gibi yiyin birbirinizi anasını satayım bundan büyük zevk mi olur.

0|0
    0|0
  • Nedir bu paniğin madem kendine güveniyorsun hayırdır müstakbel kocan seni bir gece deneyip beğenmesse iademi edecek. Korkulacak bişey göremedim ben o gün senden mükemmel performans bekliyorsa gitsin kendine tecrübeli bir motor alsın. Sonuçta sen yeni evli ve cinselliğe yeni adım atan birisi olacaksın tabiki acemiliğin olacak.

0|0
    0|0
  • bunun gıbı patlıyo sonra ortalık kan revan kanks 1 olu 3 yaralı
    www.google.com.tr/search

0|0
    0|0
  • Hala var dimi böyle şeyler :D

2|0
    1|0
  • Milyonlarca kız bu anı yaşadı onlara bir şey olmadıysa sanada bir şey olmaz korkma ilk geceyi atlat artık sen isticeksin kocandan :D

0|0
    0|0
  • Bu tedirginlik niye peki yani sanki daha önce ilişki olmuş kan gelmemiş te esnek zara sahip biri var sanki karşımda siz emin iseniz sorun yok kan gelmez ise ve eşiniz şüphe duyar ise sizde kendinizden emin iseniz doktor kontrolü işi çözer doktor amcalar işi biliyor daha önce olmuşmu olmamış mı ileri tetkikte kaç tane girmiş çapı ne kadarmış her birşeyi biliyorlar üzülmeyin

0|0
    0|0
  • İstek varsa ve güzelce acele etmeden doyasıya sevişirseniz, birleşmede canın yanmaz. Zaten 10 yıldır ilişkiye giriyor ol, uyarılmadan, sakinleşmeden yine canın yanar. Sen bakma herkesin acıyor acıyor demesine. Acı var bir türlü, acı var başka türlü.

Jartiyeri bilemem, deneyimli arkadaşlara sözü bırakıyorum.

Mutluluklar.

1|0
    0|0
  • O gece geldiği vakit veya geleceği vakit eşinle bunları paylaş ki o da en azından eğriyi doğruyu bilsin sana karşı ona göre hazırlıgını yapsın. Ayriyetten herkeste kanama olmaz kişiden kişiye değişir zar esnekliğine onun organına bağlı birşey...

cut.

0|0
    0|0
  • söyle ona öküz gibi köklemesin

4|1
    0|0
    • haahahahahaa yemin ederimmm sesli kahkaha attımmmm

• Türk olmak çok güzel bir şey adamım doğalsınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

• https://www.youtube.com/watch?v=wF67P37l5cs

böyle patlıyor, çok fena çook...

0|0
    0|0
  • Jartiyeri evliliğin 4. 5. Yılında giy. Adam sabaha kadar çıkmaz sonra içinden. Bu arada senin pek birşey yapmama gerek yok sakin ve rahat ol keyfine bak. Kizligin bozulduktan sonra fazla ilişkiye girme yarın devam ederseniz senin için daha iyi olur. Acı konusunda birşey diyemem bayanlar yazmıştır zaten.

0|0
    0|0
  • Cok kasarsan strese girersen ikiniz icinde iyi olmaz sakinlestirici hap falan al relax gevse zaten gerisi kolay esinde nazik davransin bir zahmet

0|0
    0|0
  • Çok sakin davran korkutuğunda daha kolay olacak kendini hiçbir zaman kasma serbest bırak kolay olur acı felan çekmezsin korkulacak birşey yok herkez öyle acıyacak der ama bilmediklerinden duydularindan anlatırlar ve nesilleri korkuturlar her zaman acı çekmemek senin elinde kendini kasarsan sıkarsan kendini penis vajinadan zor geçer buda acıya sebeb olur kendini sıkmazsan birşey olmaz

0|0
    0|0
  • evliliği bekarete, bekareti gelinliğe, onu da jartiyere bağladın ya. LeBron James bile sana birşey yapamaz.

3|0
    0|0
  • elbette acı olur etten et kopuyor haliyle
    ama o kadar acı vereceğini sanmıyorum sanırım bir iğne vurulma acısı ile eş değerdir

o yüzden korkmana paniklemene gerek yok

:D

0|0
    0|0
  • ona bırakma.. rica et.. sen üstte ol.. istediğin gibi yönetmeye çalış... zeynep sen misin?

0|1
    2|0
  • Jartiyer erotik olur iyi gelir. Sakin olmalısın korkacak bisiy yok. Cok guzel olacaksınız ikinizde. Kendini kasma şartlanma ilk gece olmasada olur falan de. Konuş onla. Tut okşa oyna öp. Rahat ol. Endiliğinden alıverirdin içine. İlk iliskinmi?

0|0
    0|0
  • biri beni mi andı? :d

0|0
    0|0
  • Güzel ve huzurlu gece için dünya için barış için batsın bu dünya kanks

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    90

Kızlar Ne Diyor 27

• Dünyanın kaç bucak olduğunu göreceksin , bütün semt çığlıklarını duyacak ,neden evlendim diye çarşafları parçalayacaksin ,sabah olsun diye dua edeceksin, Allah yardımcın olsun demeyeceğim korkulacak birşey yok sinek ısırığı gibi birşey olacak tamamen girdiğinde canın belki biraz yanacak ama vajinan eşinin penisini kavradıkca daha rahat olacaksın hoşuna gidecek keşke hiç çıkarmasa diyeceksin :)

6|14
    1|0
  • Öncelikle hayırlı olsun bende nişanlıyım darısı başıma :) Korkmana gerek yok evet herkes acır filan diyor ama belki sende böyle olmuycak kendini böyle korkutup sıkma.

1|3
    0|0
    • sende acıdımı ,bu işi gercekten bole urkutucu gormelerı kadınların benı bu yasımda sasırttı oppps oldum bole oldum ====) :S

• kanama olmayabilir, bazı zarlarda kanama olmuyor. zaten olsa da çok az bişey olacak. senin korkun sadece bu kanamayla mı ilgili yoksa genel olarak ilk gece korkun mu var?
    nişanlının da ne kadar tecrübeli ve anlayışlı olduğu önemli. emin olmak istiyorsan evlilikten önce doktora gidebilirsin, zarının yapısı hakkında bilgi alırsın.

0|0
    0|0
  • Bunu nişanlınla konuşmalısın

0|0
    0|0
  • Hayır, öyle bir şey yapma, bu kadar panik olacak bir durum yok, sen bu korkularını eşinle paylaş o da eminim anlayışla karşılar ve sana nazik davranır

0|0
    0|0
  • hafif alkol al korkuyosan gevşer rahatlarsın ama önemli olan eşinin sana nasıl yaklaştığı olacak.Bence endişelerini onunla paylaşıp aç kurtlar gibi saldırmamasını ve sana bir öğretmen gibi herşeyi öğretmesini istediğini söyle.bu onu hem heyecanlandırır hemde sana daha sakin yaklaşmasını sağlar ;)

0|1
    0|1
  • evlilikten korkuyorum derken ilk geceyemi kast ediyosun?

1|0
    0|0
  • Bence bunun için acele etme. O gün geldiğin de korkulucak birşey olmadığını görüceksin zaten :)

0|2
    0|0
  • Bu kadar heyecan yapma. Seks acı veren bir şey değildir.

1|3
    1|0
  • Kaybolan kardeşim falan mısın sen ya :D aynı şey bende de var :/ sırf o yüzden evlenme ye bilirim

0|1
    0|0
  • Az cok bilirsin canim
    😂😂😂

0|0
    0|0
  • Simdiden beraber olsan bile Ya 4 ay sonra ayrilirsaniz ne olacak? Ayrica korkulacak hicbisey yok:)

0|0
    0|0
  • Guzel bir duygu kendini kasma akisina birak

0|2
    0|0
  • Sen vermesende olur

0|0
    0|0
  • Hic korkma bence kendini tamamen esine birak

0|0
    0|0
  • Herseyi oluruna birak

0|0
    0|0
  • korkacak birşey yok çok büyük bir acı değil herkesin abarttığına bakma sadece rahat davran.

0|0
    0|0
  • sarhoşken yap sana tek tavsiyem bu

0|2
    2|4
  • Normal bir süreç. Bir ciddi adım atıyorsun.

0|0
    0|0
  • He ok.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    7
Yükleniyor... ;