Gerdek Gecesi Korkusu! Bu yaz evleniyorum gerdek gecesinde ne yapacağım?

Bu yaz evleniyorum, gerdek gecesi korkusu var bende ve daha önce hiç kimseyle ilişkiye girmedim, öpüşmedim bile, çok korkuyorum! Herkes acıdığını söylüyor. Bayılırım ben o acıdan! Bir yandan da seks açlığı çekiyorum, içime almak istiyorum. Gelinligin altına jartiyer giysem nasıl olur?

2|3
30112

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle ALLAH mutlu mesut etsin boy boy çocuklarınız olsun.

Gelelim soruna ; Telaşlanacak hiçbirşey yok korkma bir kaç kadeh bir şişe yakut yer gök kırmızı yapın ardından enişte bey küçük dokunuşlar masum öpücüklerle biraz cilve yapsın sana :) ardından senin gelinliğini yavaşca ruhuna işleye işleye çıkarmaya başlasın ardından yine küçük dokunuşlar ve cilveleşmeler ve hemen akabinde iyi bir ön sevişme yaşayın daha sonra sen sırt üstü yat gözlerini kapat bacaklarını dizlerine doğru kırarak çek gerisini enişteye bırak sabah mutlu uyanacaksın... :)) Belinize kuvvett :)))

6|6
    2|4
    • Daha seni okudum cevapinızi ama yanlış bildiğiniz birşey var kadın alta yatmaz ilk gece alta erkek geçer cunki kızlık dan alacak kan belli olmaz kadın altta olursa akan kan içeri gider buda mide ağrısi bulantı baş dönmesi gibi sebep ler doğurur ortaya

• dostum iyi demişsin güzel demişsin de benim anladığım kadarı ile sen şunu demek istiyorsun erkek çarşafta kan görmek ister.. kanı çarşafta görse ne olur görmese ne olur kızlık yırtıldıktan sonra zaten kan penise bulaşacaktır..alt ya da üst ne fark eder ki..sonuçta o kan o penise bulaşacak değil mi ? ve yahut da vajina dudaklarında ve vajina duvarında sonuç itibari ile kızlık yırtıldıktan sonra kan olacak..bu erkek için yeter sanırım...

En İyi Kız Görüşü

• Tatlım kim söylemişe senin gözünü korkutmuşlar.Öyle korkacak bişey yok ama evleceğin kişi gerçekten tam bir abaza olursa o gece bütün enejisiniz o geceye saklamışsa o zaman bilemem

Ama seni seven incitmemesi gerekir.Bu yüzden çok iyi bir ön hazırlık acele etmemek yangından mal kaçırır gibi sana davranırsa travmatik sonuçlar olabilir bu yüzden.

Bu korkularını evleneceğin insanla paylaşırsan daha iyi sonuç alırısın sonuçta o gece biz olmayacağız orada.

4|3
    0|0
    • paylaştım elbette bn san guvenyrm diyo ama b nkendme güvenyrm tamamda şüpheo luşuyo bazen neler dedler bana yaa neler anlattılar canım yani onları bir yere toparsam yaa benimkdiide öyle olursa ya şöle gecerse bilmem ne yani çok farklı yaa

• Çok korkuyorsan evlenme o zaman tatlım.Yani ne diyim sana bu kadar abartılacak bişey olsa evlilikler olmazdı.Yada ertesi günü herkes ayrılırdı.Şimdi korkuyorsun ilerde eşin sana yanaşmayınca yine yakınacaksın.

• anladımmm

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 111

• evliliği bekarete, bekareti gelinliğe, onu da jartiyere bağladın ya. LeBron James bile sana birşey yapamaz.

3|0
    0|0
  • Bu tedirginlik niye peki yani sanki daha önce ilişki olmuş kan gelmemiş te esnek zara sahip biri var sanki karşımda siz emin iseniz sorun yok kan gelmez ise ve eşiniz şüphe duyar ise sizde kendinizden emin iseniz doktor kontrolü işi çözer doktor amcalar işi biliyor daha önce olmuşmu olmamış mı ileri tetkikte kaç tane girmiş çapı ne kadarmış her birşeyi biliyorlar üzülmeyin

0|0
    0|0
    • kendmden emn olmasam bu korku ve telaşlara kuruntulara girmem değilmi elbette emnmm

• O zaman bu dusunduklerinize gerek yok sorun olmaz rahat olun

• Nedir bu paniğin madem kendine güveniyorsun hayırdır müstakbel kocan seni bir gece deneyip beğenmesse iademi edecek. Korkulacak bişey göremedim ben o gün senden mükemmel performans bekliyorsa gitsin kendine tecrübeli bir motor alsın. Sonuçta sen yeni evli ve cinselliğe yeni adım atan birisi olacaksın tabiki acemiliğin olacak.

0|0
    0|0
  • İstek varsa ve güzelce acele etmeden doyasıya sevişirseniz, birleşmede canın yanmaz. Zaten 10 yıldır ilişkiye giriyor ol, uyarılmadan, sakinleşmeden yine canın yanar. Sen bakma herkesin acıyor acıyor demesine. Acı var bir türlü, acı var başka türlü.

Jartiyeri bilemem, deneyimli arkadaşlara sözü bırakıyorum.

Mutluluklar.

1|0
    0|0
  • O gece geldiği vakit veya geleceği vakit eşinle bunları paylaş ki o da en azından eğriyi doğruyu bilsin sana karşı ona göre hazırlıgını yapsın. Ayriyetten herkeste kanama olmaz kişiden kişiye değişir zar esnekliğine onun organına bağlı birşey...

cut.

0|0
    0|0
  • Çok sakin davran korkutuğunda daha kolay olacak kendini hiçbir zaman kasma serbest bırak kolay olur acı felan çekmezsin korkulacak birşey yok herkez öyle acıyacak der ama bilmediklerinden duydularindan anlatırlar ve nesilleri korkuturlar her zaman acı çekmemek senin elinde kendini kasarsan sıkarsan kendini penis vajinadan zor geçer buda acıya sebeb olur kendini sıkmazsan birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Jartiyeri evliliğin 4. 5. Yılında giy. Adam sabaha kadar çıkmaz sonra içinden. Bu arada senin pek birşey yapmama gerek yok sakin ve rahat ol keyfine bak. Kizligin bozulduktan sonra fazla ilişkiye girme yarın devam ederseniz senin için daha iyi olur. Acı konusunda birşey diyemem bayanlar yazmıştır zaten.

0|0
    0|0
  • o kadarda dert etme be hocam eğer daha önce tecrüben varsa zaten sorun olmaz yok ise biraz sorun olur onuda eşinle konuşarak anlayışlı biri ise üstesinden gelirsin tek yapacağın kendini kasma yeter gerisini eşin halleder zaten

0|0
    0|0
  • Valla karşındaki öküz çıkarsa ne kullanırsan kullan birşey değişmez, eğer kadın ruhundan anlıyorsa ve ilk birleşmede seni korkutmadan bedeninden çok ruhunu okyaşayarak başlarsa güzel olur. aksi taktirde zor anlar seni bekliyor

0|0
    0|0
    • evet haklisin! seni seviyor ve caninin yanmasini istemiyosa kibar nazik davranir. senelerini gecirmissindir belki, okuz olmaz o kadar da

• hiç belli olmaz. kadın ve erkek yatakta çok değişir. Erkek işini biliyorsa kadın vahşi bir kaplana dönüşür , eğer bilmiyorsa ürkek bir kedi yavrusu gibi kaçar korkar.
      Erkek ise romantik duygusal şehvetli normalde olmadığı kadar sıcak ve kadınını seven bir hala dönüşebilir. Gerçi karşılıklı herşey

• cok haklisin..

• korkacak hiç birşey yok.
    Eşine sarıl o anın keyfini çıkarmaya bak, emin ol çok güzel hisler yasayacaksınız.
    Sen kendinden eminsin zaten, için rahat osun...
    Yalan mı soyluyorsun sanki de strese giriyorsun...
    boyle seyleri at kafandan aksine muthesem bir duygu yasayacagın için geri sayıma geç, heyecan yap

0|0
    0|0
  • Gerdek gecesinde gerçekleşen ilk cinsel ilişkinin başarısızlıkla sonuçlanması tamamiyle korku ve endişelerden kaynaklanmaktadır. Bu sebepten ötürü bundan sonraki yaşanacak ilişkilerde ilk gecenin önemi büyüktür.

İlk gece ilişkinin tatmin edemeyeci olması durumunda suçlu olarak erkek görülmekte. Bu sebepten ötürü kadın çoğu kez cinsel ilişkiye girmekten korkuyor ve kaçınıyor. bi yerden alıntı yaptm ama korkunun sebebi büyük şeyler dogurabilir dikkat et kolay gelsin :D

0|0
    0|0
  • Jartiyer erotik olur iyi gelir. Sakin olmalısın korkacak bisiy yok. Cok guzel olacaksınız ikinizde. Kendini kasma şartlanma ilk gece olmasada olur falan de. Konuş onla. Tut okşa oyna öp. Rahat ol. Endiliğinden alıverirdin içine. İlk iliskinmi?

0|0
    0|0
  • mutlaka eczaneden kayganlaştırıcı jel al bu senin acısız gerdek gecesi geçirmeni saglayacak.hiç korkma.jartiyerde daha heyecan verici olur.aman jeli unutma.

1|0
    0|0
  • Milyonlarca kız bu anı yaşadı onlara bir şey olmadıysa sanada bir şey olmaz korkma ilk geceyi atlat artık sen isticeksin kocandan :D

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=wF67P37l5cs

böyle patlıyor, çok fena çook...

0|0
    0|0
  • bunu çok fazla büyütmenin bir anlamı yok eşinin zaten sana uysal ve iyi davranması gerek tahminimce de öyle olacaktır seninde kendini çok falz sıkmana kasmana ya da endişe etmene gerek eceleci değilde herşeyiyoluna bırakman da fayda var

0|0
    0|0
  • yüzme bilmeyenin sudan korkması gibi bir şey.öğrendikten sonrada sudan çıkmazsın ya.ön sevişmeyi ve cilveleşmeyi uzun tut. mutlaka ıslansın tahrik olsun ilgili yerin.gerisi senin bile unmadığın kadar zevkli

0|0
    0|0
  • Cok kasarsan strese girersen ikiniz icinde iyi olmaz sakinlestirici hap falan al relax gevse zaten gerisi kolay esinde nazik davransin bir zahmet

0|0
    0|0
  • Ha 4 ay sonra birlikte olmuşsun ha şimdi bence şimdi ol bitir 4 ay sonra ne olacağı belli değil ya senden soğurda bırakmak isterse şimdi yaparsan bırakamaz

0|0
    3|0
  • Erkekler Devam
    91

Kızlar Ne Diyor 29

• Dünyanın kaç bucak olduğunu göreceksin , bütün semt çığlıklarını duyacak ,neden evlendim diye çarşafları parçalayacaksin ,sabah olsun diye dua edeceksin, Allah yardımcın olsun demeyeceğim korkulacak birşey yok sinek ısırığı gibi birşey olacak tamamen girdiğinde canın belki biraz yanacak ama vajinan eşinin penisini kavradıkca daha rahat olacaksın hoşuna gidecek keşke hiç çıkarmasa diyeceksin :)

7|17
    1|0
  • Evet kızlar çaılın burada deneyim ve tecrübe sahibi bayan arkadaşınız geliyor. Canım gerdek gecesinde kızlık zarı kanaması en önemli unsurlardan birisidir. Kızlık zarın eğer esnek ve başka bir tipte değilse mutlaka o gece kanama olacaktır. Kızlığını bozdururken dikkat etmen gereken tek husus ise şu olmalıdır, Öncelikle sakin ol ve kendini iyi hissettiğin zaman ilişkiye girmek için soyun. Erkek arkadaşından nazik olmasını isteyebilirsin. Daha sonra ön sevişmeyi mutlaka yapmalısın, ön sevişme vajina içerisinde ki zarın yapısını iyice yumuşatır ve kolay bir şekilde yırtılır. Böylelikle acı ve ağrı kesinlikle çekmezsin.
    Gelelim kızlık zarı kanaması konusuna. Kızlık zarı kanaması ilk ilişkide 1 kaç damla olur ve adet kanı gibi yoğun renkte olmaz. Açık pembe bir renkte olur. Kızlık zarı bozulduktan sonra akar gider, gece boyunca da bu akıntılar devam eder. Bunun rengi kahverengi ve siyah olabilir. Neyse dediklerimi uyguladığın takdirde herhangi bir sorun yaşamazsın. Kızlık zarı kanaması ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bu yazıyı okumalısınız bence. www.bekarethapi.com/kizlik-zari-kanamasi/971

0|0
    0|0
  • kanama olmayabilir, bazı zarlarda kanama olmuyor. zaten olsa da çok az bişey olacak. senin korkun sadece bu kanamayla mı ilgili yoksa genel olarak ilk gece korkun mu var?
    nişanlının da ne kadar tecrübeli ve anlayışlı olduğu önemli. emin olmak istiyorsan evlilikten önce doktora gidebilirsin, zarının yapısı hakkında bilgi alırsın.

0|0
    0|0
  • Öncelikle hayırlı olsun bende nişanlıyım darısı başıma :) Korkmana gerek yok evet herkes acır filan diyor ama belki sende böyle olmuycak kendini böyle korkutup sıkma.

1|3
    0|0
    • sende acıdımı ,bu işi gercekten bole urkutucu gormelerı kadınların benı bu yasımda sasırttı oppps oldum bole oldum ====) :S

• hafif alkol al korkuyosan gevşer rahatlarsın ama önemli olan eşinin sana nasıl yaklaştığı olacak.Bence endişelerini onunla paylaşıp aç kurtlar gibi saldırmamasını ve sana bir öğretmen gibi herşeyi öğretmesini istediğini söyle.bu onu hem heyecanlandırır hemde sana daha sakin yaklaşmasını sağlar ;)

0|1
    0|1
  • Simdiden beraber olsan bile Ya 4 ay sonra ayrilirsaniz ne olacak? Ayrica korkulacak hicbisey yok:)

0|1
    0|0
  • Kaybolan kardeşim falan mısın sen ya :D aynı şey bende de var :/ sırf o yüzden evlenme ye bilirim

0|1
    0|0
  • Bu kadar heyecan yapma. Seks acı veren bir şey değildir.

1|3
    1|0
  • evlilikten korkuyorum derken ilk geceyemi kast ediyosun?

1|1
    0|0
  • Bence bunun için acele etme. O gün geldiğin de korkulucak birşey olmadığını görüceksin zaten :)

0|2
    0|0
  • Hayır, öyle bir şey yapma, bu kadar panik olacak bir durum yok, sen bu korkularını eşinle paylaş o da eminim anlayışla karşılar ve sana nazik davranır

0|0
    0|0
  • korkacak birşey yok çok büyük bir acı değil herkesin abarttığına bakma sadece rahat davran.

0|0
    0|0
  • Guzel bir duygu kendini kasma akisina birak

1|3
    0|0
  • Az cok bilirsin canim
    😂😂😂

0|1
    0|0
  • Bunu nişanlınla konuşmalısın

0|0
    0|0