Bakir erkek kaldı mı?

Bakir olmayanlarda bakire istemesi sizede sacma gelmiyor mu? Ben kendimi zinadan koruycam sonra onla bunla yatmış bir erkekle evlencem. Neymiş o erkekmiş. Allah Allah haksızlık değil mi sizcede?

0|2
637

En İyi Erkek Görüşleri

• bencede saçma ve haksızlık. o yüzden bende her anlamda kendimi evleneceğim kıza sakladım... iki meme okşamışlığım bile yok düşün artık :S

1|0
    0|0
    • Ahaha hiç gulesim yoktu Allah iyiliğini versin :-D

• İki meme oksamişligım bile yok kısmına :-D hdjdjfk

• acınacak halimize gülüyoruz işte :D

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın sana katılıyorum günümüzde kendini korumuş erkek az maalesef

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 35

• Haksız ama saçma gelmiyo. Ben şu farkı kesinlikle tecrübeyle tespit etmiş biriyim, dişine kan değmiş bir erkek kendini durdurabiliyo ama durdurabilen kadına henüz rastlamadım. Zina ettiyse, normal ilişkiyle yetinmek onu kesmiyo.

0|0
    0|0
  • Çok anlamsız. Her şeyi bedenden ibaret gören insanları anlamıyorum. Bakir/bakire olmak da olmamak da normal şeyler. İsteyen bekler isteyen yapar. Bana anlamsız geliyor.

0|0
    0|0
  • Aynenn dedin gibi ama malisef erkekler 5 yasinda yapiyor o isi kizlar sa 14 18 arasi yapicak bisey yok yani

1|0
    0|0
  • Aynı soruyu bakir kız kaldımı diye sormak isterdim benim gibi daha önce kimseyle buluşmamış birisi lazım birbirimizin ilki olmak istiyorum

1|0
    0|0
  • Ben bakirim. Millete güvenmiyorum. Evlenmekte istemiyorum.

1|0
    0|0
  • Düşününce evet haksızlık
    ama bilemezsin bakirim derler aslında değillerdir falan

1|0
    0|0
  • Senin tercihin kim ne karışırki?

1|0
    0|0
    • Biriyle tanıştım konu bakirelige geldi. Adam kerhaneden cıkmıyo bakire istiyorum diyo. Bakire olmayanlara 2. El dedi bende dedim senin soyledigine bakılırsa sende bakir değilsin o zaman sende 2. el olursun otomatikman. Yok diyo erkegin 2. eli olmaz. Yani benim tercihime bile laf ediyorlar kotuluyorlar beni rahatsız oldum

• O kişinin söylediği kendinisini alakadar eder, herkes aynı fikir ve düşüncede olacak diye kaide yok sende bilirsin.

• tutturmuşunuz bakir olamyanların bakire istediğini yok öyle bir dünya bunlar hurafe :D

0|0
    0|0
    • Var yeni tanıştım bakir değil adam kerhaneden çıkmıyo evlenince bakire olmalı diyo

• Artı bakire olmayanlara 2. El de di bende dedim senin soyledigine bakılırsa sende bakir değilsin o zaman sende 2. el olursun otomatikman. Yok diyo erkegin 2. eli olmaz

• hem napcan kerhaneciyi :D

• Herkes kafasına nasıl yatıyorsa onu yapsın ne dersin?

0|0
    0|0
  • Ben bakirim
    😬😂😅
    Hiç vajina görmedim

1|0
    0|0
    • Yaş?

• Helal olsun valla. Benim tanıştığım 27 yaşında ve Bakir olmamasının yaşına bağlıyor bu yasa kadar herkes yaparmışmışmışş

• Kendi pisliğini bizede bulaştırıyor

• Beeeeeeen

1|0
    0|0
  • Bakirim valla

1|0
    0|0
  • vaar... ben öyleyim

1|0
    0|0
  • haksızlık bakir olmayan erkekle evlenmeyin

1|0