Sevgilim Bana Orospuluk Yaparsın Dedi?

Sevgilimle kavga ettim benim için bacım milletin altına yatarsın keşke eglenseydim seninle sen evlenip ayıp yaparak eve para getirirsin dedi bana milletle konuştuğu mesajları attı o sira bu da dayisiyla aynı yerde çalışıyordu bende bana dayısının hakkında dediklerini o sinirle söyledim adam şimdi yarın ise gelmesin o isten çıkarıcam dedi. Siz Olsanız yapardınız vicdanen kötüyüm ama o dedikleri zoruma gitti

0|2
612

En İyi Erkek Görüşleri

• Engeller ve umursamazdım. Şerefsizin tekiymiş. Boşver unut ve hayatına devam et.

0|0
    0|0
  • Böyle birine sevgili diyorsun ya yuhhhhh olsun sana... Hiç mi gururun yok.. Suratına tükürüp defol diyemedin mi? Yaaa ne olur kızlık gururunuzu ayak altına almayın ne olur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sana niye böyle dediği önemli.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Sana hakaret tehdit ettiği mesajlar varsa sakla ve seni rahatsız etmesi halinde onu şikayet edeceğini söyle, yakın arkadaşlarından birinin ya da ailenden birinin konuyu bildiğini ve onunda sana destek olduğunu şikayet etmemek için onu senin tuttuğunu söyle..

0|0
    0|0
  • İyi yapmamışsın hemen satmışsın sana verilen sırrı sana güvenmiş konuşmuş bazı özel konuları sende en ufak bişeyde koşmuşsun dayıya

0|0
    0|0
  • Ondan ayrılıp başkalarıyla konuşmaya başladıysan sinirlenip gururuna yedirememiştir

0|0
    0|0
  • Oda sana pezevenklik yapar geçinip gidersiniz birlikte kuvvet doğar

0|0
    0|0
  • Iyi yapmissiniz terbiyesiz bir insanmis

0|0
    0|0
  • iyi dedin

0|0
    0|0
  • Niye söyle dedi

0|0
    0|0
  • ayip etmiş

0|0
    0|0
  • Ahaha iyi demiş valla 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • İyi demişsin. Ama dayısının hakkında söylediklerini diyerek de ona iyilik yapmışsın. İçerdeki haini asla bilemezdi sen demesen. Ama onun açısından bakarsan iyi tabi.

0|0
    0|0
Loading...

Kızlar Ne Diyor 5

• Resmen namusuna kaf söylemiş. Az bile yapmışsın.

0|1
    0|0
  • Ne iş yapıyorsun?

0|0
    0|0
  • Sevgilin çok temiz bir aile çocuğuymuş ya :D :D :D

0|0
    0|0
  • olay nedir

0|0
    0|0
  • Çok iyi yapmışsın o hıyara ! Beter olsun canım.

0|0
    0|0
    • Not : İkidir deniyorum. G*rizekalı yazınca otomatik olarak canım diye çeviriyor :D

Yükleniyor...