Erkekler neden is bitince "yapmasaydim keske" derler?

Soru basligi tam olmamis olabilir neden masturbasyondan veya iliskiden sonra bir anlik soguma olur ya da yapmasaydim gibi seyler dusunursunuz.. yani herkes icin degilde duymustum bir arkadasimdan masturbasyondan sonra yapmasaydim keske gibi tuhaf bir durum yasiyorum tam pismanlik degil ama degisik bisey diyordu. Sizce durum ne

0|5
121

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Bu biraz da toplumun cinselliği ve mastürbasyonu kötü bir şeymiş gibi düşünmesinden kaynaklanıyor. Yani , ''kendimi dizginleyemedim, kendime hakim olamadım'' gibi düşünceler oluşuyor insanların kafasında.

1|0
    0|0
  • yok be @gökçeyldrm o arkadas ıyı mı acaba valla bu zamana kadar hıc demedım oyle bısey hatta bırı yaptım mı ıkıye uce baslarım :D

1|0
    0|0
  • Toplumda günah derler ya onun vermiş olduğu bir düşünce şekli ergenliğimde bende günah işledim diye böyle düşünürdüm şimdi eser kalmadı hatta kadınlarla reelini yaşamanın peşindeyim

1|0
    0|0
  • Valla iliskide igrendigim bir noktada yapmasaydim keşke demisimdir diger türlü ise aldığım ve karsi tarafa verdiğim zevkin keyfini çıkarırım cogu zaman

1|0
    0|0
  • Ani libido düşüşü. Diğeri de elde ettim zaten düşüncesinden kaynaklanıyor da o ancak şerefsizlerin hissedeceği bir şeydir.

1|0
    0|0
  • Bendede öyle sevmiyoruz diye herhalde iliski bitince dokunmicak konusmicak ama 15 dk felan geciyo yine

1|0
    0|0
  • Ergenlikte oluyor öyle yaş geçince daha çok daha ister insan

1|0
    0|0
  • öyle diyen erkek ılıktır tekrar yapalım diyen erkek adamdır:D

1|0
    0|0
  • Mastürbasyon u bilmem de seks den sonra onu dediğimi hatırlamıyorum

1|0
    0|0
  • evet yaşıyorum bende