Bir erkeğin evlenmeden önce cinsellik yaşaması ne kadar doğru ve evlilik sonrası eşini aldatır mı?

28 yaşındayım kendimi eşime saklıyorum. Bazı uzmanlara göre evlenmeden önce cinsel deneyim yaşamayan erkeklerin evlendikten sonra eşini aldattığını öğrendim. Bu olabilir mi?

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• belkide evlendikten sonra sürekli aynı kadınla olmaktan sıkılan erkekler aldatmıştır ona göre söylüyolardır.. yani bir kaç kişinin tadını alıp en son karısı için işte bu benm kadınım artk gezmece yok diyolarsa o zaman mantıklı da duruyo .. erkeksiniz sonuçta yani canınız başkalarını ister gbi düşünüyorum kendini saklayıp evlenince acılıp aldatmaya başlamaktansa önce bir kaç kişiyi deneyip kesin işte bu diceğim insanla evlenip onu aldatmamayı tercih ederdim ben olsam

0|1
    2|0
    • Açıkçası eşimi aldatamam. Çok zor bir konu ya :(

• Yoldan çıkmam umarım bu saatten sonra ;)

• hayırlısı :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence herşey helalinle yani eşinle olması güzel. Ben nasıl yapmamışsam oda yapmamış olmalı ki beraber öğrenip zevk alalım. Birkaç kadınlar birlikte olunduğunda hepsinin farklı özelliklerinden etkilenip evliyken bile değişik ortamlarda macera arayanlar çok fazla bence bu yanlış..

0|0
    0|0
  • Bence evlenmeden önce yaşayanların aldatma ihtimali daha yüksek.28 yaşına gelmişsin biraz daha bekle evlenince herşeyi istediğin gibi yaşa

0|0
    0|0
  • 22 yasndayım 5-6 kez ılıskıye gırdım dıye psıkolojım bozuluyor neden bu kadar az dıye sen 28 yasındasın beterın beterı varmıs

0|0
    0|0
    • Zamane gençliği ;)

• yanı yazık bnce testesteron 165-16 yasında max sevıyeye gelıyor sonrada yıllar gectıkce azalıyor.. daha hıc yapmamıssın ılk yaptıgında heyecan olacak hormon sevıyende eskısı gıbı aktıf degıl ereksıyon sorunu fılan yasarsın buda senı sıkıntıya dusurur partnerıne rezıl olursn

• Aman iyi sakla hatta buzdolabına koy bozulmasın.

0|0
    0|0
    • Sen hayatı yaşamayı tercih edenlerdensin sanırım ;)

• öylede denebilir. :)

Yükleniyor... ;