Bu sorum asıl olarak bakir veya bakire takıntısı olmayanlara?

sizce bu durum nasıl kabullenebilir? siz evleneceksiniz evlendiğiniz daha önce başkalarıyla yaşamış cinselliği ilk başkalarıyla tatmış olacak. belki de bir gün evlendiğinizde biri çıkacak karşınıza karınla ilk ben yattım diyecek o zaman ne yapacaksınız çok merak ediyorum. onun yaşadıkları aklınıza geldikçe ne yapıyorsunuz. veya bir başkasını tamamen görmüş birisi size sadık olması ne kadar doğru olur

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• olsa 10 yıldız vericektim güzel soru sormuşsun.

0|1
    0|0
    • eywallah. herkes bu zina çukuru içinde bu yüzden dışarıyı göremiyor dışarda ne güzellikler var haberleri yok hepsinin derdi sadece anı kurtarmak olmuş ileriyi düşünen yok.benim düşüncem kendimi eşime saklamak elime fırsatlar da geçti ama ben yapmadım çünkü ben kendimi ilkime saklamak istedim ilkim olsun onunla ömrümce mutlu olayım istedim

• biraz aşağılayıcı tarzda oldu evet

İçkinin adı olmuş, Kafa bulalım .. Faizin adı: Kredi .. Rüşvetin adı: Hediye .. Kumarın adı: Şans oyunları .. Zinanın adı: Aşk .. Ama herkes bilsin ki, Cehennemin adı halen; “CEHENNEM”

• bu konudaki tek sözüm iyi ki ''cehennem var''

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• kaç kişi tanıyorsun..adamın karşısına çıkıp karınla ilk ben yattım diyen?..

1|0
    0|1
    • böyle bişey olsa sana anlatırlar mı ballandıra ballandıra? adamın karısını yapmışlar sana gelip benim karımı ilk yapanı buldum mu diyecek

• aynen bir kadın ilki olan erkeğini asla unutmazmış. Daha sonra o erkek ona ne kadara kötülük yapsa bırakıp gitse dahi kalbinin derinliklerinde her zaman ona bir yer ayırırmış. Madem öyle bu yeri neden hayatı boyunca çalışıp didinip tek derdi seni ve çocuklarını mutlu etmek olan bir insana ayıramazsın. Üstelik öyle kişilere veriyorsun bu hakkı ki çoğu zaman senin için kılını bile kıpırdatmaz ve arkandan ben şu kızı şöyle bozdum, bakireliğini aldım diye etrafa alçakça bir şekilde anlatır. çok yazık gerçekten bu devirde kızlarla evlenilmez. bulduğuna bir kaç güzel söz, nazik ve kibar tavırlar , sonra istediğini yap. niye herkesin ulaşabileceği istediği zaman s*kebileceği kadını ben himayeme alıyım evime alıyım ona sahip çıkayım ki.

0|1
    0|0
    • keşke herkes böyle düşünebilse...

Yükleniyor... ;