Doğum kontrol hapı kullanmaya ne zaman başlamak gerek?

Hanımlar sevgilim hakkında yardıma ihtiyacım var; Cumartesi gecesi kız arkadaşımla ilk kez beraber olacağız ve kız arkadaşımın nasıl korunacağı hakkında yardım istiyorum, Doğum kontrol haplarında düzenli kullanım diyor, yani yarın ve Cumartesi günü kullansa etkisi olur mu? Yoksa hap olayına daha önceden mi başlamak gerekiyordu?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Birkaç gün önceden başlamanın bir yararı olmaz.Sen korun.

0|1
    0|0
    • Cevabın için teşekkürler.Peki bu sefer ben korundum diyelim onun korunmasının işe yaraması için ne tür bir zaman gerekiyor?

• Bi jinekolağa gidip bünyesine uygun doğum kontrol hapı kullansın.Ama ben çok önermiyorum açıkcası bütün hormonlarını değiştiren birşey sonuçta.Fakat dediğim gibi bir doktorla görüşmeniz daha mantıklı.

• Cevabın için teşekkürler

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• adetinin ilk günü başlaması lazım. bir etkisi olmaz 2-3 günde. şimdilik senin korunman daha mantıklı.

0|0
    0|0
  • Tam bilmiyorum ama adet sonrası felan başlanıyor sanırım yani 2-3 gün önceden başlamak çok sağlıklı olmaz. Sen korun.

0|1
    0|0
    • Ya ben bütün arkadaş çevremden ve internette yazanlardan erkeğin korunmasının her iki taraf içinde zevki azaltığını söyledi, yani tabii yanlış bir şeyde yapmak istemiyoruz.

• Cevabın için teşekkürler

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 1

• 1 ay düzenli kullanılırsa ancak etkili olmaya başlar haplar.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;