Her şeyi (kız erkek) için yapılan bir ülkede neden din var neden bizler varız?

Müslümanmısınız evet

Hristiyanmısın v.s evet

kim daha mutlu hristiyanlar kim daha mutsuz müslümanlar neyle mutlu olabiliriz aşk sevgi ve dünyanın asla inkar edemeyecegi şey seks ile bunları yapan kim hristiyanlar (kafirler) bunları sözde yapmayanlar kim müslümanlar asıl soru ve en saçma şey aşk acısı mutsuzluk bitmek bilmeyen seks ile mutlu olmak para kazanırız kimin için aşk için sevgilimiz için güzel giyiniriz erkeklere veya kızlara güzel görünmek için kızlar makyaj yapar kimin için bizler için erkekler parfum sıkar güzel giyinir kim için kızlar için dünya tamamen seks ile donatılmış bir lanet olası yuvarlak bir bok çukurudur burada ne için varız o bile şüpheli madem onun için buradayız bu seks için kıçını yırtan insanlar neyin peşinde dünyada kimse açlıktan ölmez hatta kuranda bile bakire olan huriler ile müjdeleniyoruz kimler için erkekler için kızların için ne müjdeleniyor o belli degil kuranda bile seks olcagı söyleniyor ve çok saçma geliyor sözde (zina) seks'in allahın yasaklamıs olması madem yasak neden kuranda bizi bunla mujdeliyorsun diyolarki herşey geçip gidici peki sözde (ahiret) öbür dünyadada herşey gelip geçmiyecekmi nereye kadar cennet veya nereye kadar cehennem veya nereye kadar tanrı nereye kadar muhammed bu lanet olası şeyler neden var dünya cennet cehennem veya neden böyle bir sınavın içindeyiz aklım almıyor ne bokuma geldik dünyaya o saten ayrı bir mevzu tamamen kafam karışık sıçtıgımın dünyasında sıçtıgımın öbür dünyasıda aynı bok peki size bişey sorucam biz ne bokuma buradayız veya ne bokuma eşşek gibi çalısıyoruz madem herşey öbür dünyada neden bu bokum gibi dünyada bok gibi çalışıp para kazanmak zorundayız yazık bize arkadaşlar gerçekten çok yazık hiç birimiz olmasaydık hiç böyle olmasaydı tanrı allah vs hiç olmasaydıda böyle bir bokun içine düşmeseydik siz neler düşünüyorsunuz herşey saçma gelmiyormu sınavdayız demeyin ne bokuma sınavdayız lan onu biri açıklasın yüce Allahsa bizim eğilip kalkmamıza muhtac değilse ne bokuma biri yarattı her din için geçerli biri başka din öbürü başka din elbette bizi yöneten Tanrı (Allah) var sorarım Allahıma Allahım neden bu sınavın içinde biz varız veya neden o kafirlereki cehennem ile suçlayacaksın sen yüzünü veya bir şeyle bize kendini gösterdinmide bizi cehennem ile suçluyorsun hangi insan cehenneme gitmeyi hak edebilirki biz yukardan karınca gibi gözüken bir bokuz anladınızmı BOK! sifonu çekip eriyip giden bir yaratıklariz. sizin düşünceniz nelerdir ?


0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

 • ne kadar salaksın müslümanlar öbür tarafı düşünür evlendikten sonra seks yaparlar kuranda müjdeleniyorsa onun için ne yapıyorsun peki hakketmek için çalışma sen ölümle burun buruna kalsan o zaman görürsün unutma firavunda denizde bogulurken Allah inandı ama gecti artık ateist oldugun için bir yorumunada cevap vermicem cahillerle işim olmazhadi git tuvalete üstüne sifon cek

  1|0
  0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

 • insanlar var olduğundan bu yana hep bir arayış, sorgu ve inanma ihtiyacına bağlı. bak bir adam çıkıyor. diyor ki. ben tanrıyım. kendinizi ve etrafınızdakileri öldürürseniz cennete gidiceksiniz diyor. baya büyük bir rakamda insanlar öldürüyolar birbirlerini. yani inanmak istiyor insan. bir de tamamen çıkar ilişkisi. ne kadar iyi insan olursan ol inancın yoksa cehenneme gidiceksin oluyor. bayanlara saygı yok. çok çok mecbur kalınırsa karınızı dövebilirsiniz ibaresi var. nisa suresi ayet 34 bakabilirsiniz.

  0|0
  0|0
 • babam da görünürde dindarmış. ağzından allah düşmez ama annemle boşandıktan sonra annemle ilişkiye girmeye devam etmek istedi. annemde kabul etmeyince beni de terk etti. uçkuru daha önemliymiş demek ki yetim hakkı koruyan dininden.

  0|0
  0|0

Erkekler Ne Diyor 1

 • Din sadece oyuncak sisteme bağlı kalmak için insanlar kendilerini de kandırmaya alışmış artık

  2000 yıl öncesinin anlayışıyla gelecek şekillenir mi?

  0|0
  1|1
Yükleniyor... ;