Sevgilim daha önce bir şey yaşamış mıdır?

Arkadaşlar 3 aydır bir kızla çıkıyorum aramızda cinsellik var oral ağza boşalma filan kız arkadaşım sen benim ilkimsin diyor oral yaparken ilk yapmasında dişini değdirmedi boşaldığımda yut dedim yuttu hatta p*rno filmlerdeki gibi kadınların yaptığını yaptı dilinde gezdirdi ve inliyor arkadan yapacağız dedim tamam dedi normalde hiç yapmayan kişi tek parmak soksa acır ve zor girer ama ben ilk yaparken 2 parmağımıda kolayca soktum zayıf biri hatta inlemeye başladı terledi önceden yapmışmıdır yaşamışmıdır bir şeyler eğer böyleyse yalan söylüyorsa ayrılacağım sizce önceden yapmışmıdır ? çok önemli lütfen bana doğruyu söyleyin cevaplarınız için teşekkürler

0|0
411

En İyi Kız Görüşü

• Senin niyetin ciddimi ki?

0|1
    0|0
    • Ciddi ama böyle olması yalan söylüyorsa bir ömür geçiremem kafayı yerim

• Sende bence bu dusuncelere sahipsen dokunmamaliydin o kiza suclusun

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• kesin verdi birine kesin :)

0|0
    0|0
  • Sorunun cevabını kendin vermişsin kız ağır o...

1|0
    0|0
  • %99. 9 gibi evet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• olum kız ne istersen yapıyor işte daha en istiyorsun ki düşünsene arkasına geçiyorsun ağzına veriyor boşalıyorsun bu zamanda böyle kızı zor bulursun senin bütün sapkın cinselliklerini gerçekleştiriyor daha ne istersin .banyoda mast yapsan daha mı iyi yani

1|0
    0|0
  • Iyide adama sorarlar sen bakire bir kızı hakediyormusun diye.

Evleneceğim dediğin kızla birşeyler yaşıyorsun bakire değilse ayrılacağım diyorsun erkeklik bumu?

1|1
    0|0
  • Ayrılma olm seviş işte?

0|1
    1|0
  • lan yap yap sonra bırak gıt o kızda bızı bulsun mk

0|1
    0|0
  • ayrılırsan kızın telefonunu bana verirmisin

1|0
    0|0
  • dusuk bir ihtimal yapmadiysa da cok p*rno film izlemiş olabilir.

1|0
    0|0
  • büyük ihtimal süphelerin dogru kardes

0|0
    0|0
  • Tek ihtimal senden önce kendini tatmin etmek için arkadan birşeyler sokmuş olabilir. Vibratör falanca kullanmış olabilir.

Bence ağzını bir yokla ve daha önce boyle şeyler yapmismi ?

1|0
    0|0
  • olum kızın g.tüne kadar becermişsin bide samimi mi diyorsun

temiz kız istiyorsan neden nikahsız kızı koynuna alıyorsun halde.

bunu bıraksan kafandaki kızı hakettiğini mi düşünüyorsun anasını satim

2|0
    0|0
  • buradaki yorumlara bakarak evlilik yapacaksan kızı tanımadan bişey diyemem tanıştırırsan niyetini anlatırım sana

0|0
    0|0
  • ağam paşam hiçbir kız durduk yere bunları yapmaz tecrübe etmiş bence ben birini yapana dek 4 yıl geçti birisini yapana dek 3 ay yetti ama 3 ay olanın ilk çıktığıydım sen sadece daha önce birisiyle çıktınmı diye sor veya biliyorsan çıkıp çıkmadığını flörtünü oo pompala önce sonra bırak abazalık dönemlerini elizabetle geçirme en azından

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;