Ciddiyim, aşka inanıyor musun?

bazen kelimeler insanın.. dilini bedenini düşüncesini anlatırya.. işte ben... işte ben!.. daha ne olsun... nasıl diyeyim sana? nasıl anlatayım kendimi?.. pasaklıyım mesela... dağınık... hep dağınık... beni dağıtacak sevdaları kolay bulmam bundan belki... belki bundan iflah olmaz bir gönül serserisiyim... aşık oldu mu, en çok kendisinin aşık olduğunu düşünecek kadar çocuksu aptallıktayım... dağınık... ruhu... beyni... mekanı... her yeri dağınık... öyle biriyim... yalancıyım... kendimi kandırdıcak kadar yalancı... hiç bir hayalim yok... olmadı... olmayacak da... asabiyim... sabırsızım... ama en çok da dağınığım ben... ruhu... beyni... mekanı... her yeri dağınık... öyle biriyim... öylesine yaşıyorum... öylesine... öylesine.. ne serseriyim ne dağınık nede mekanım var öylesine..

buraya eğlenme amacıyla yazmıyorum niyetim gayet ciddi. önemli olan hangi açıdan bakabildiğimizdir. hangi açıdan bakarsan o açıdan gördüğündür.

26 yaşındayım, 2 senedir serbet meslekle uğraşıyorum orta okul mezunuyum karadenizliyim, yalan dolan nedir bilmem erkek dediğin kadınını kolluyacak ömür boyu yanında olacak, ve benım kalbimde herzaman şu vardır erkek dediğin kadını ac/acık bırakmıyacak tok tutacak sevecek onun ruhuna hitap edecek erkek dediğin kadına tokat vurmakla değil onun ruhunu okşayarak anlayabilirsin. gerekirse kadını için kurşunun önüne gecmesini bilecek. ne yazsam boşgelebilir. fakat bu benım kadınım dediğimde yüreğim titremeli onun gözlerine baktıgımda erimeli elini tuttuğumda terlemeli.

insan kendini bilmeli! ne istediğini bilmeli !sınırlarını ve zayıf anını bilmeli! diğer insanların gözünde ne olduğunu bilmeli!...

kendi isteklerinin ve niyetlerinin farkında olmalı, etrafında olup bitenlerin farkında olmalı ve, her alanda farkında oluşunun derecesini artırmalabilmelidir...!

dipnot: sevgili oldugumuzda asla cinsellik olmuyacak taaki evlenene kadar..

ben tanışmak istiyorum diyorsan dürüstce mesaj atabilirsiniz

saygı ve sevgilerimle.

Güncellemeler:
Kımse Neden Yazmıyor?

0|0
01

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;