Sadece lezbiyen videolarından etkileniyorum normal mi ?

Daha önce bir erkekle beraber oldum pek de zevk almadım.Lezbiyen veya biseksüel olabilir miyim ?

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Video konusunda sıkıntı yok lezbiyen videoları daha güzel oluyor seviyorsundur ama 1 erkekle oldun ve o kişi beceriksiz diye kendinde farklı şeyler arama derim zevk almanı sağlayacak kişiler çıkar muhakkak karşına

0|0
    0|0
    • Dusundugumde de kadın vucudu hosuma gidiyor

• Estetik açıdan güzel olanı o zaten sıkıntın yok bence bir erkekle yumuşak şekilde lezbiyen videolarındaki gibi sevişirsen ne olduğunu anlayabilirsin tahminimce

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• normal bende en çok lezbiyenleri izlemeyi severim .dokunuşları bile çok hoş ve hissi

0|0
    1|0
  • bence hemen karar verme ;)

0|0
    0|0
  • yooo bence çok normal

0|0
    0|0
  • bende lezlere yağlı masaj yapmak istemişimdir hep

0|0
    0|0
  • bnce hayr ama bnde lezbıyen bırını tanıyorummm

0|0
    0|0
  • sizi doyuma ulaştıramıyolar salaklar .. sizde lez oluyosunuz ister istemez ben iddialıyım diyorumki benimle beraber olan dünyadaki tüm lezbienler tekrar doğurgan kadın olur .. :/ tekniğini biliyorum.

0|0
    0|0
  • Bir deney yapalım ;) Mesala bu etkilermi seni link

0|0
    0|0
    • Bir önceki olmaya bilir ama bunada kayıtsızsan sıkıntı yoktur sanırım

• evt sende lezbiyenglik içgüdüleri var bayanlara karşımı daha çok ilgi duyuyorsun erkekler ekarşımı ?

ve bence bır an önce dogru yolu bul temiz bir erkek arkadaşı edin igrendigin için bayanlara karsı haz duyuyor olabılırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Normaldir sonuçta o senin cinsel kimliğin :) ayrıca lezbiyenler estetik görüntü verdikler için hemen hemen herkesin ilgi ve beğenisini toplar yani herkes izlemek isteyebilir :) ben lezbiyen değilim mesela ama lezbiyen videoları da bazen izlerim bunda çok sorun olmaz :)

0|0
    0|0
  • olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Biseksüellik senin tercihin teknik olarak naturel biseksuellik diye bir sey yok

0|1
    1|0
Yükleniyor... ;