Patlıycam şimdi ha ne bu ya ?

Ulan cevap veriyoz yorum yapıyo sonra ben yazacağım sırada engeli basıyo Kim bana engel attıysa kaldırın olum Fena kıl oluyorum Ya burası bir forum sitesi engellemesen seni elleyecek dürtecek değilim bunu kızlar yapıyo mk Lezbiyen değilim yettiniz

derdiniz ne ?

Güncellemeler:
sinirsel BOşalma yaşıyorum üzgünüm a dostlar

0|0
935

En İyi Erkek Görüşü

• İsyeeaan Haha :D

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 34

• Senin gibi hatuna nasıl engel atarlar anlamam... Atarlandım bak şimdi (: mazlumu getirin bana...

1|0
    0|1
  • Boşver yav portakal, skitiret sen onları.

KS'nin ezikleri onlar, klavyeden kahramanlık yapıyorlar...

1|0
    0|1
  • bu kızı niye engelliyorsunuz kızlar asıl sapık benim beni engelleyin :(

jetsikiye dokunmayın :(

cayırt

2|1
    0|0
  • Elleri kırılsın .. XD

1|0
    0|1
  • valla panpa beni de engelliyolar ama mikimde değil ne halleri varsa görsünler gel takılak senle muhabbetin iyiye benziyor

0|0
    1|1
  • Vardır bir nedenleri, en iyisi siteni tadını çıkarmaktır.

cut.

0|0
    0|1
  • sakin ol sampiyon kendini yıpratığına değmez geneli yeni ergenlik çıkışını tamamlamış ya da yıllar geçmiş ergenlik onu bırakmamış tipler onları kale bile alma gerek yok bırak engellesin mutlu olsun

0|0
    1|1
  • yak bir orgazm sigarası

0|1
    0|0
  • vah garibim buda gitti sonunda arkadaşım bu celallenme ya sakin ol sinir iyi bir şey değil :) aman bak

0|1
    0|0
  • engelledi diye bukadar dolmuşsun küfür etse naparsın acaba? muhattap olmadan engelliyor işte daha ne durduk yere adama 1 kamyon küfür edeni gördüm ben bu sitede .

0|1
    0|0
  • link

Benzer şeyler ;)

Yanliz degilsin

0|0
    0|1
  • Her şey tamam da Cinsel Sağlık ne alaka Jetski?

0|0
    0|0
  • sakin ol jet

0|0
    0|1
  • Bu yine ne geveliyor arkadaş

0|1
    0|0
  • ne kadar sinirlenmişsiniz sakin olun :))

bunu kızlar yapıyor kısmını anlamadım :) ve de ben seni engellemedim haberin olsun :D

0|0
    0|1
  • Ya ya denize düşenin halinden denize düşen anlarmış ya ya,hoşgeldin normaldir irrişmesinler iğrinti oluyorum,çünkü eleştirilince cevap vericek kapasiteleri yok sonra ağız bozarak ya da engelle birşey yapıcaklarını sanıyorlar çünkü korkakların yapıcağı şey bu o yüzden zaten aldatma vs. itiraflar sosyal sitelerde gırla geçilmiyor kızları vs.de o yüzden cesur duruşu kapasitesi olana bakarım ben.

0|0
    0|1
  • Sen onlarin kiz olduguna eminmisin peki :D

0|0
    0|1
  • :)))

0|0
    0|0
  • insan çok sinir oluyo dur bende yapıyım :P

0|0
    0|0
  • Aybaşı, depresyon, sinirsel boşalma biri biter birisi başlar olan bize oluyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 9

• amann boşver buradaki ergenlerin işi o :D

1|0
    0|0
  • Yani engelleniyorsunuzda acaba neden? Bir düşünseniz. Ayrıca ne olmuş, bazılarının cevaplarına ters cevap verenleri çekemeyenler lafı atıp engelliyor. Sinirlenecek ne var ki bunda sakin olun.Biraz soluklanın fazla acele hareket etmek sağlık için zararlı.Birazda ağzınızı yıkasanız belki engellenmezsiniz.

0|0
    0|2
    • Hayır bunula alaksı yok istediği cevabı alamayıp engelliyolar

• Yani bence sizden gelecek cevaptan korkup lafı sokup kaçıyorlar bunu da en fazla engelleyerek yapıyorlar.Bana da yaptı biri başka bir sorusunda verdim o yazıp kaçtığı cevaba cavabımı.Yormayın kendinizi çok var onlardan.

• aynı problemden bende çok çektim kardeşim :D bir laf sokuyolar tam yazıcaz engelliyolar birde durduk yere laf atmazlarmı

1|1
    0|0
  • :)) Sakin ol şampiyon.

1|1
    0|2
  • sıkma sen canını abla ya değmez

1|0
    0|0
  • saçmalar hepsi

1|0
    0|0
  • acı yok rocky diren boşver sende be salla gitsin

1|0
    0|0
  • beni genelde erkekler engelliyorlar ter tepki yapınca salaklar onlar gözümde işte beni engelleyenlere buradan şunu diyorum umrumm en umrumdışısınızz :D

0|1
    1|1
  • Takma şekerim, ezikler işte...

0|1
    0|1
Yükleniyor...