Sevgilim illa kondom kullanma diyor, ilişki bitme noktasına geldi. Ne yapmalıyım?

kız arkadasım kondom kullanma diyor seksten soğuyormus kullanınca sulanamıyormuş falan sırf bu yuzden ne zamandır birlikte olamıyoruz soğumaya başladı sizce ne yapmalıyım bırak gitsin demeyin daha yapıcı çözümler istiyorum

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Kayganlaştırıcı kullanabilirsin ancak illa da yine de kullanma diyorsa dikkatli ol. Evlenmek icin bahane de arıyor olabilir ancak birazcik da onun isteklerine karsı saygılı ol bence...

0|0
    0|0
    • saygılı olduğum için çözüm arıyorum zaten evlenme bahanesi olduğunu sanmıyorum çunku evliliğe gidecek bir ilişkimiz yok kondomsuz da yapmak istemiyorum zevk suyundan bile hamile kalma ihtimali varmış

• O zaman soyle yapacaksın menstural donemin hemen sonunda (yani adet bittikten sonraki) yaklasık 1, 1,5 hafta steril donemdir. Yani gebe kalması zor olan donem daha sonraki donemlerde yani 12. gunden sonra ortalama yumurtlama meydana gelir ve bu donemden sonra gebelik riski baslar. Ortak bir coum arıyorsan bu donemde kondomsuz sevisebilirsiniz. Ayrıca zevk suyundan degil bosalmaya yakın gelen zevk suyunun icinde (rengi beyzz olan) sperm vardır. Bunu da unutma...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 5

• Dışarı boşal, herkes rahat etsin.

0|0
    0|0
  • kardeşim, dal gitsin, hatun hissetmek istiyor iste. istediğini ver ona. yoksa kaciracaksin elinden. spiral taksin, olmaz derse hap kullansin, o da olmuyorsa hatunu doyur, sonra ustune parlat! :)

0|0
    0|0
  • Kondomsuz demek : bebek anlamina gelir :)

0|0
    0|0
  • Kullanma sende

0|0
    0|0
  • normalde tam tersi olması lazım ama nedense sizinkinde bir gariplik var sevgilm kullan diye cırpınıyor yapmam daha iyi diyorum bnde :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;