Eşcinselim ve sevdiğim kişi evli ne yapmalıyım?

Eşcinselim. Ve sevdiğim kişi de eşcinsel fakat evli. O da mutsuz ama evliliğini bitiremiyor. Ben o kadar kendimi kötü hissediyorum ki. Onun yanında olmasından, onunla birlikte uyumasından, sarılmasından.. Kendimi çok kötü hissediyorum. Yalnız biriyim şu hayatta yüzüm hiç gülmedi. Sevgiyi onda buldum onu kaybedemem.. O kadar çaresizim ki ne yazacağımı, ne diyeceğimi bilemiyorum.. Ben cinsellik yönden bakmam. Sarılmak, elini tutmak, saçlarını okşamak herşeyden çok daha güzel gelir bana.. Ama o şimdi onun yanında.. Ben ise çaresizce onun mesaj atmasını bekliyorum. İmkansız aşk diye bir şey bizimkine deniyor.. Ne yaparsan yap. İnsanlara farklı gözükmek zorundasın. Hep rol yapıyorsun hayatta..

0|0
77

En İyi Erkek Görüşü

• madem seviyorsun sevdiğin erkeğe ve sahip olduğu ailesine riraz saygı göstermelisin .erkek arkadaşının eşine saygın olsun .o kadının ne günahi var .ailesinin dağılmasına sebep olabilirsin .buna hakkın olmadığını bilmelisin .evli bir çifti ayırmaya araya girip evliliklerinie zarar vermeye hakkın yok .eğer neden olursan senin de hayatın çok mmutlu olmaz .o kadının ahını alırsın .ömür boyu mutlu olanassın .sana saygım var ama aradan çekilmeni tavsiye ederim .kendine yeni bir dost bulmalısın .kendi hayatını yaşa

0|1
    0|0
    • Evlilik isteyerek olan bir şey değil. O da mutsuz ama ailesinden çekindiği için bitiremiyor evliliği..

• Peki çok teşekkür edeirm..

• rica ederim kendine iyi bak

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• evlilere bulaşanlar iğrençsiniz.

o karısını senin gibisiyle aldattığı için dahada iğrenç

0|1
    2|1
    • Adam uçkuru için benle oldugunu mu sanıyorsun? Adamda eşcinsel ve mecbur evlenmişler. Ve mutsuz.. Birşey bilmiyorsun gereksiz yorumlarını kendine sakla..

• hı hı öyledir.

• heteroseksüel gibi yaşamaya çalışan eşcinseller..işte bir kez daha bencil, dar görüşlü, dine asılı kalmış, eğitimsiz, kendini geliştirmemiş aptal toplumumuzun bir sonucuyla karşılaşmış olduk..neden bazı cahil aptal heterolara çoğunluktalar diye benzemek zorunda olduğumuzu anlamıyorum..kimin kimi sevdiğini çekici bulduğunu bu kadar önemseyen hoşgörülü(!) türkiye halkı,evet.

0|1
    2|1
    • Anlayamadım yorumunu.. Kime laf soktun bana mı başkalarına mı :)

• tabiki de onlara,ben de eşcinselim..gerçi laf sokmaya çalışmadım sadece gerçekler..

• Teşekkür ederim desteğin için. Kimse anlamıyor ki beni.. Kimseyle arkadaş kolay olamıyorum. O benim her şeyim bırakamam onu..

• Vazgeç bu sevdadan.

0|1
    0|0
  • adam biseksüel oluyor ve sen gibi niceleri ile birliktedir

0|0
    1|2
  • Ya sabredcen ya da vaz geccen..belki vazgecersen baskasi cikar karsina..onda bagli kalirsan baskalarini goremezsin

0|0
    1|0
    • Bu işler keşke bu kadar kolay olsa.. Türkiye gibi bir yerde çok riskli şeyler bunlar..

• Senin icin zor..ama eger oda bir değilde escinselse onun icin dahada zor..cunku o olmak istemedigi biriyle herseyini paylasmak zorunda

• Evet tabiki..

• Ayrılsın eşinden. Ya da vazgeç yapcak bir şey yok

0|0
    0|1
  • bu nasıl bir mide yaaa

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Hollandaya kaçın beraber evlenirsinizde

0|1
    0|1
  • iri bir zenciye götünü*erek intihar edebilirsin.anlayamadığım bir insan güzel bir kadını neden istemez de gider eşcinsel olur,umarım tekrardan normala dönersin olmazsa tedavi ol

0|1
    1|1
    • Pardonda harbi cahilsin.. Eşcinsellik yaşamıyorsun değilsin bilmiyorsun yorum yapıyorsun. Sanki eşcinseller bugünde erkekleri seveyim eşcinsel olayım diyor. Eşcinsellik bu kadar kolay olsa dünyada bu kadar fazla eşcinsel olurmuydu? Yakınında bile o kadar çok gizli eşcinsel varki g*tün duymuyor.. Bir şey bildiğin yok burada yorum yapıyorsun.. Pes doğrusu..

• haklısın amigo kusura bakma

• türkiyede yasıyoruz , ondan ayrılsa bile bunu saklayarak yasamak zorunda kalacaksın vazgeç bu sevdadan , oyuncak ayı al ona sarılarak uyu :))

0|1
    0|0
    • Biliyorum. Ama ne yapabilirim ki? Sen kız sevmekten vazgeçiyor musun?

• hacı aynı sey değil bu :)) kendi cinsinden birini sevmişsin bu ofsayt :) bide evli ulan bu nasıl bir curcuna :))

• acık acık igrenç düşünceler içindesiniz evli erkekleri bastanmı cıkaracan

ayıp ayıp ahsjdkflg

0|0
    1|1
  • git saçını başını yol eşinin :/

0|1
    0|0
  • buunu yazan kız da olsaydı tepkim aynı olurd. iğrençsiniz gerçekten.lütfen ölün*.ya

1|1
    0|1
    • Senin gibiler ölsün.. Nefret ediyom senin gibilerden

• bak bro.cinsel tercihe saygım var ama gene de iğrençsin.mağdur edebiyatı yapma lütfen.

Yükleniyor... ;