Bir sorunum var, yardımcı olurmusunuz?

Ben 18'imde bir kızım ' heteroyum , şuana kadar hiç erkek arkadaşım /sevgilim olmadı, aşık olduğum oldu, ama hiç beraber olmadm, Bu nedenle ben bunalıma girdim ve erkek yok haytmda elim hiç deymedi sevgili amaçla bir erkeğe bu nedenle ben lezbiyen olmaktan koekar oldum , olmak istemiyorum ağır depresif bir durumdaym :'()

Tr de yaşasaydım bir sevgilim olurdu eminim ama yurtdisi öyle degil malesef! pat diye olmuyor!

Güncellemeler:
Tavsiye verebilirmisiniz lez olmak istemiyorum!
Buarada eşcinsellere karşı değilim kimse yalnış anlamasın

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

• Türkler her yerde

1|0
    0|0
    • evet malesef öyleyiz ne yapalm :S

• sen hangi ülkedesinki :) senin ürkek bir yapın var ondan sevgilin olmuyor

• Nasılsa yolun düşmez boşver :P

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• öncelikle şunu iyi bilmeni isterim ki bu işin doğal hali yaniolması gereken şekli dişi ve erkek olduğudur bundan dolayı farklı seksüel yaklaşımlar doğal değildir...sen bunnu zaten farkındasın,lez olmak ya da gay olmak kişiin tamamen kendi tercihiri yani bir hastalık falan değildir bulmayı umut ettiğin sevgili ise çok uzağında değil belkide hemen yanı başındadır arıca birlikteliği ilk önce cinsel birleşme açısından yaklaşırsan sağlıklı bir birlikteliğe başlamamış olablirsin.

0|0
    0|0
    • Yok işte, burada o ortam lar yok , gelip teklif edecek

• :))) yarıya kadar bardağa su doldurup bardağın alt tarafından baktığında bardağı dolu görürsün üst tarafından baktığıdna bardak boş görünür:) sen bardağa üst taraftan bakıyor olablirmisn?

• sanıyorum bakmayı bile denemedin:(

• erkek yok diye lezbiyen olunmaz.erkeklere rağmen bir kızı seçmek lezbiyenliktir.yaşında genç önünde zamanda var.sosyalleş biraz

1|0
    0|0
    • sosyalim ama burada bizler pek erkeklerle taklmiyoruz, gözumuz baska seylerde :/

• Yok yalnis anladin, biz kiz kiza gezeriz laflariz , erkek lerle ortam yok bizde ve cogu arkadasim benim gibi Türk kizlari

• ortama ayak uydur o zaman.

• KS de o kadar kızsız adam var bunlar iphne olmadığına göre sende lez olmazsın korkma :)

Olmadi bir lez bir yen şeysi seyret internetten etkilenirsen o zaman bir hal çaresini düşünürüz

0|0
    0|0
    • Olmadığım apaçık ortada, ama ben böyle devam ederse diye şüpelerim var,erkeklerden etkileniyorum elbetteki ama bazende güvenemiyorum' biraz feministim zanedersem :s

Bizleri obje olarak görmekten vazgeçse erkekler keşke.

• O tür şeylerden hiç haz almam, kız la erkek olursa alırım ancak

• Ozaman hiiiiçç korkma senden lez olmaz :)

Ama yanlış bir platformdasın, sanalda bu çook daha fazla obje olayi yani.

Ve çook iddalı olucak ama erkeklerden çok kızlar artık erkekleri s e x objesi olarak goruyolar...

• Of saçmalama zamanla olur böyle şeyler yahu. Oluruna bırak herneyse geçer hayata zulmedip dıdıram ram

0|0
    0|0
    • Şarkıdan alıntı yaptın galiba, iyi geceler...

• Asıl burada bulmak zor..

0|0
    0|0
  • yurtdışında daha kolay olmuyo mu bu işler ya

0|0
    0|0
    • Oluyor da , pek Türk erkeklerine rastlmyorsun, onlar seni bir geceliğine ister..

• ya türk erkeklerinin hepsi mi öyle sanki hiç mi normali yok onuda geçtim bu senin elinde olan bişey yola getirirsen öyle bişeyde yapamaz

• dedin dedin sonunda zctın, o yurtdışı zimbawye mi? öyleyse anlarım :P

0|0
    0|0
  • Bir insan kurtarmak bir sevap mantığı ile benimle evlenirmisin?

0|0
    0|0
    • Yaşım müsait diil, ve daha okmaktaym. Sevap mantığı diyosun, benim iki tane daha var kız erkek arkadaşı yok , hep çıkar amaçlı istiyorlar sonra def ol gibisine..

• Hallederiz hako dememişler boşuna bana :D

• Türkiyeye gelmeyi düşünüyormusun ? Ne zaman gelirsin ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• içinde öyle bir dürtü yoksa biseksüel veya lezbiyen olmazsın merak etme.

0|0
    0|0
  • Ergenlik güzel şey...

0|0
    0|0
  • Erkeğe elin değmedi diye lezbiyen olunmaz, erkeklere rağmen kızlara ilgi duyduğun için lezbiyen olunur. Daha 18'inizde "evde kalmış kız kurusu" psikolojisine giriyorsunuz, evlere şenliksiniz hepiniz.

0|0
    0|0
    • Arkadaşım var bi* beni bunalma soktu be , kendinsie bişey demedin, Iyi birisi olduğu için arkadaş olmaya devam etim onunla, bana anlatıca tercihini ne demek kızlarla sevgili olabilirmiş ben ıy bak dedim ben gelemem öyle şeylere , bende düşündükce dediklerini bir depresif mod'a girdim anlatamam.

• yahu erkek bulamadın diye lez mi olman gerek.

cinsel eğilimlerin doğrultusunda hareket etmelisin.

0|0
    0|0
    • Ya bak asli böyle bir hristiyan arkdsm var kiz bana acikca bir oldugunu söyledi uc senedir ayni siniftayiz ben bunun la arkadas olup takildikca bu beni bunalima soktu

• anlıyorum ancak öyle bir dünya yok ki. lezle takıldım lez olayım. erkekle olmadım bari lez olayım. böyle birşey yok.

• O bana kendisini ve ne oldugunu anlatikca bende bunalima girdim ma gizliyorum yani rahatsiz oldugumu söylemedim kendisine,

• O zama Tr'ye tasın.

0|0
    0|0
    • Ailem burada , ben nasl geliyim tek ?

Yükleniyor... ;