Biliyorum bıktınız ama kızlık zarı takıntım nasıl geçer?

Ben hayatımda hiçbi erkekle bişey yaşamadım ama nerdeyse hergün mastürbasyon yapıyorum ve çok sert yaptığım için bazen kanamada oluyo regl dönemim diye geçiştirdim ama şimdi korkuyorum ya bozulmuşsa diye

fotolarda baktım hepsinin ince bir zar var girişte benm öyle bişey yok herkeste olmalımı o ya da ben sürtünürken bozmuş olabilrmiim dalga geçmeyn kızlar bana yardm edin lütfen :(

Güncellemeler:
linkte ki gibi olan herkeste boylemi olur bende neden boyle degil :s

link

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• Sert bir cisim sokmadıysan bozulmamıştır.

0|0
    0|0
    • At binerken bile bozuluyosa surtunmeyle bozulmazmi

• Oyle duydum bilmiyorum

• Sanmıyorum öyle bişey yani sert bir cisim girmedikten sonra nasıl bozulacak ki ?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Bazi kizlarinki 4 5 santim geride olur hatta 9 santim geride olani bile var içine bisey sokmadiysan sert oksamakla avuclamakla kızlık bozulmaz korkacak bişey yok

0|0
    0|0
    • kimsenin 9cm geride olmaz vajina girisinde olur ve ben baktim gormedim oyle bisey

• kızlık zarın geride olabilir belki ondan görememişsindir.kanamada sürtünmeden dolayı zedelemişsindir odur. içine bir şey girmedikce bozulmaz kolay kolay

0|0
    0|0
  • Ata binerken nasil bozuluyor onu anlamadik biraz aciklarsan iyi olur

0|0
    0|0
    • ya nette okudum bisiklete ve ata binmekle ikinmakla bale yapmakla bozulabilr diyolar :/

• diplerde bir yerdedir çılgınbakire

0|0
    0|0
  • sok parmağı bitsin nedüşünüyon ya :))

0|0
    0|0
    • oldu sonrada biriyle iliski yasadim sansin esim

• oynar ken oldu dersin merak ettim de bide telefonla video ya çek ilerde evlenince azdım ben bozdum buda kanıtı deee :))

• Kızlık zarı işnce bir zar değildir saçma düşüncelere kapılma. Masturbasyonda cıok zorlama buyuk ihtimalle zarar veriyorsun zarına ancak gercek bir ilişki de (eğer masturbasyonda parmagını veya baska bir cismi iceri sokmuyorsan) yine de kanaman olacaktır cok takılma. Bunu psikolojik bir sorun haline getirirsen ielride cok cok daha fazla zorlanacaksın. inan bana...

Saygılarımla...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• link açsa cevap veririm ama malesef

0|0
    0|0
    • link buydu link

• herkezin aynı olmuyor her insan bir değil sonuçta aklına çok takıldıysa bu konu bir jinekoloğa görün aklında soru işaretide kalmasın

• Sen nasıl baka bilirsin bunu anlaman mumkun degilki zaten bunh doktor yapar ve ya baska biri arkadaşın ola bilir mesela ama insan kendininkini göremez

0|0
    0|0
    • ben bakabiliyorum aynada ve boyle bisey goremiyorum bu fotodaki gibi degil link

• of saçmalama kızlık zarı hiç öyle kolay bozulmuo walla eşimle ilk ilişkimde canım çıktı canımmm ...

0|0
    0|0
    • gercekten mi ama linkteki gibi olmaz degilmi herkesin farklimi olur benim oyle degil cunku

• evet bazilarinin kanamiyomus ve acimiyomus diye biliyorum ama bisey daha merak ediyorum bozulduktan sonraki hali farklimi yoksa pek fark olmazmi

• tabi farklı ama mast. la bozulduğunu anlayamazsın yani genişlemio çünkü sakın bakmaya kalkma zedendiyse gider en iyi bir kadın doğumcuya git utanma 2. kişi öğrenirse daha çok utanırsın doktor ışıkla bakar bir koyar tanıyı ama korkma bende kızken korkuyordum kanadı söyle böyle diye ama bişi olmadı sapa sağlamdım valla eşime geldiğimde 1 hafta oturup kalkamadım 4 5 günde kanadı benimkisi ..

Yükleniyor... ;