Lezbiyen arkadaşlara soruyorum...

bi lezbiyen olarak nedense lezbiyen bayanlar heteroseksüel bayanlardan daha çekici geliyo..size de böyle oluyo mu acaba?

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• herkes onunden yesın lez... gelıp burada hetorocu kızları bıseksuel yapıp gıdemessın..cunku hetorocular bızım sezar sızın..kahrolsun hakkımızı yıyen lezlere

0|0
    0|0
  • bende lezbiyenlerden hoşlanıyorum napcaz :)

0|0
    0|0
  • bilmem hiç lezbiyen olmadım ;)

1|0
    0|0
  • davranışları sana benzediği ve kendini onda gördüğün için olabilir

0|0
    0|0
  • neden lezbıyensın ne zevk alıyorsun bunu bır lezbıyene sorup cevabı merak ettım hep

0|0
    0|0
    • ben böyleyim işte sen nasıl kızlardan hoşlanıyosan ben de öyle...

• hıc mı erkeklerden hoslanmıyorsun

Kızlar Ne Diyor 5

• Ya neden böyle anlamadim.kadini kadin oldugudan seviyorusunuz,sonrada erkek gibi kadinlarla cikiyorsunuz ,anlamadim gitti.

0|1
    0|0
    • yo ben erkek gibi kadınlarla çıkmıyorum..eski sevgilim falan aşırı dişiydi...:d

• Benim isyerinde vardi birtane ayyyniii Harry Potter kiz ya.

• ne güzel işte ben küçükken hep Harry Potter olmak istiyodum onun gibi gözlüklerim olsun falan...:D

• lezbıyenlık ne ya :d allah kadını erkek erkgı kadın ıcın yaratmıstır tovbe estafullah cok sacma gelıo bana

0|1
    2|1
    • Herkes Allah'a inanmak zorunda değil. Ve ikincisi eşcinsellik hakında bilgisiz görünüyorsun. Bence aşağıdaki linki bir oku. Özellikle "eşcinselliğin nedenleri" kısmını.

link

• Herkesin bakış acısı farklı valla ben kimle anlaşabiliyorsam o çekici geliyor :D

0|0
    0|0
  • aynen öyledir

0|0
    0|0
  • senden hoşlanma ihtimali daha yüksek olduğu içindir :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;