Sizin de bakire olamayacağını düşündüğünüz insanlar var mı?

şimdi ben birisine bakireyim dediğimde çok şaşırıyor.mesela birkeresinde hastanede yatmıştım 15 kız felandık ve tek bakire bendim.birisi sormuştu söyledim hepsi o kadar şaşırdı ki.

--aa sen bakiremisinnn? felan diye.diğer kişiler de öyle neden bilmiyorum.sanki benim dışımda bakire kız yokmuş gibi.şimdi kendi halinde bir insanım.

yani sinirlendiğimde küfür ederim biri hakkımı tanımazsa felan biraz da açık giyinirim göğüs dekolteli şeyler gibi.sizin bakire olamayacağına inandığınız tipler varsa nasıl davranıyor bunlar?

0|0
313

En İyi Erkek Görüşü

• hafif mesrep tipte olanlardır ama illaki bakire olmamasi için öyle olmasına gerek yok tabi ne masum kızlar gördüm bakire değildi...ama bir kıza hayret ettım ben bakıre olacagına ıhtımal vermezken bakire cıktı

1|0
    0|0
    • hmm.peki nasıl bir tipti o kız?

• hmm.

• öyle işte :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• millet namusu o zarda arıyor k.bakmada öyle kızlar varki keşke bikere verse bozdrsa kızlığınıda o diğer sapkın şeyleri yapmasa...çatur çutur yapıyo arkalı altlı üstü sonra ben bakireyim diyor..saçma namus o zar değildir insanın ruhunun zarı patlak olmasın

2|0
    0|0
    • aynen ben de öyle düşünüyorum

• dış görünüşten belli olmaz arkadaşım, burası türkiye. her tipin bakiri yoktur ama bakiresi vardır.

1|0
    0|0
  • ağır takılırlar fazla lavbali olmazlar insanlar ile mesafeye koyarlar aralarına büyük ihtimal senin giyim tarzından falan kaynaklı olarak şaşırmışlardır.

1|0
    0|0
    • galiba öyle..

• senin tarzında dolayı bakire olmadığını düşünüyorlardır ama insanları dış görünüşlerine göre yargılamamak lazım...

• senden başkası yalan ozaman...

1|0
    0|0
    • benim 4 yakın arkadaşım var ve hepsi temizdir adım kadar eminim.ama onlar da bana güvenmiyormuş gibi hissediyorum =S

• milletin aklından yer etmiş artık açık seçik giyinen bir bayanın illaki bakire olmadiği önemli olan giyim kuşam değil ruhun beynin o yöne kayması bekaretini verecek olan kişinin açık ya da kapalı giyinmesi farketmiyo bence takma kafana derim sen ne oldugunu biliyosun ya önemli olanda bu zaten milletin ağzı torba değilki büzesin dimi yani... ;)

• çevremdeki insanların adı saksocu melahate çıkmış, napayım artık

1|0
    0|0
    • ahaha :)

• insanlar kendini çok bozdu be, ahlak konusunda sidik yarıştırana o.rospu demezsinde ne dersin

• Ben de herkesi bakire sanıyorum ha. 15 ' de 1 se bakire kız nasıl bulacağız lan :O

1|0
    0|0
    • yalnız ortam biraz pisti yani.biraz da değil baya pisti keş doluydu içerisi.ruh hastalıklarında kalmıştım ergen kliniğinde.garip olan başkaları da böyle düşünüyor.

• Anladım. Bakirelik normal bir şey. Ben birçok kızın bakire olduğunu düşünerek yaklaşıyorum.

• ben de öyle sanıyorum ama ben bile şüphelenmeye başladım bu aldığım tavırlar yüzünden

• sen takma o isler giyim kusamla olmuyor ya raad ol öyle herkesi muhattap alma

1|0
    0|1
  • ole giyiniyosan bende düşünemezdim bakiredir die

1|0
    0|0
    • çok az göğüs dekolteli şeyler ama

• sağol :D

• acıp gösterin

0|0
    1|1
  • Memleket iyice amerikan pastasına döndü .mk

0|0
    0|0
  • valla bakirelik farklı bir şey o..pu..lk başka şey

0|0
    0|0
    • karaktersiz birisi değilim ama böyle düşünmelerine anlam veremiyorum

• :) :) TOPLUMA AYAK UYDUR GİTSİN

• aynnen anlattıgın tıplere ole gozle bakarım :S bilmem neden

1|0
    1|1
    • hmm.hay allah.ben de dekolteden çok mesela bir kız haftasonları kursa ya da kafeye felan giderken topuklu giyiyorsa ya da başı kapalı olup dapdar pantolon giyiyorsa ondan şüphelenirim genelde.

• ben anlattıgın o yobazlardan değilim canım zihniyet bu kapalıların kaçı şuan bakire ki ? ne kapalılar gördüm ne ev ablaları gordum ben

Kızlar Ne Diyor 3

• Bakireliği giyim kuşamla kestiremessin fazla takma ve bu arada geçmiş olsun

2|0
    0|0
  • Aman takma ben 23 hala bakireyim sein yasinda bakire olana sasirirlarsa artik yuh derm

2|0
    0|0
    • yok ben de 22 yaşındayım o olay 7 yıl önce oldu.yıllardır da tavırlar böyle :D

• Sen bekaretini koru Sanane kim nasıl belli oluyor on bes kızın içinde kalmışın tek bakire senmissin madem bak onlara çıkar arada ki farkı bebek

2|0
    0|1
Yükleniyor... ;