Bu çocuğa yaklaşmalı mıyım ?

Aynı okulda olduğum bir çocuk var çocuk alman ben de hoşlanıyor gibiyim hani belki çocukça gelecek ama ne zaman baksam göz göze geliyoruz ve kuzenim falan çok fena bakıyo diyo. Fiziğim çok iyi olduğundan olabilir dediler çünkü çocuk sanırım biraz kız düşkünüymüş yattığı kız çok fazlaymış ve geçen sene çantasından prezervatif çıkmış bunları duyunca ne yapacağımı bilemedim ama bir arkadaşım da öyle bişey olsa okulda durdurmazlar onu takma salla falan diyo bilmiyorum kafam karıştı böyle bir çocuğa bulaşma diyor herkes ben de nasıl uzak duracağımı bilmiyorum.

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• eger elalem ne der umursuyorsan ismin yanlış şekillerde kullanılabilir amacın eglenceyse yakınlaş ama sevgi ilgi arıyorsan anlattıklarına göre bekleme derim

0|0
    0|0
    • Yok ya eğlenmek falan değil bir şekilde aklımdan silmek istiyorum aslında ya da gelip konuşmasını hiç değilse nasıl bir kişiliği olduğunu merak ediyorum.

• Yok ya ben unutayım en iyisi öyle birisinden bir nane olmaz.

• bu konuda en iyisini sen bilirsin :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Biraz daha araştır elbet bir şeyler çıkar ortaya yoksa sen üzülürsün aman ha...

0|0
    0|0
    • Zaten öyle yapıcam ama elim kolum bağlı durmak canımı sıkıyor

• Gelip konuşur mu acaba düşüncesi var çünkü nerde görse bakıyor az buz değil baya baya bakıyo hemde

• Tamam sende konuşta bir mesafe koy yani ilk arkadaş olarak konuş kaybetmekten korkma daha fena oluyor korkarsan

• her genç kızın başına gelir bunları bilip sorun edip hala istiyosun sende kaşınıyosun demektir o çocuk bir şekilde götürür mevzuyu

0|0
    0|0
    • Hayır istemek değil benimki sadece aklımdan silmem gerek bir şekilde ama yapamıyorum belki düzelir düşüncesi var

• o zaman sorunun cevabı uzak dur o zaman cocugun yaptığı tecavüze girer

• Peki saol uzak durucam

• Arkadan yaklaş, usulca kulağına üfle şu sözcükleri: "İch Liebe Dich" sfhasdfgasdh

0|0
    0|0
    • Hayatta yapamam zaten bence sevecek bir tip değil ya etkilemem gerek ya da vazgeçmem ama ne yapacağımı nasıl etkileyeceğimi bilmiyorum

• duramasın var ya sen de az degilsin. olmasını istiyorsun zaten.

0|0
    0|0
    • Olmasını isteseydim eğer gidip söylerdim böyle buralara yazıp akıl almaya çalışmazdım. Ve tek kişi o değil onu yapabileceğim beynini kullan biraz.

• ne alka ya ben sendeki şeytanın nasıl konuşacagını anlatım. insan aynı insan olunca şeytan da aynı şeyleri söylüyor. bak bana bunlaraı söyleyerek kandırmak ister demek istedim.

• Peki saol öyleyse

• sen istemediğin sürece ilişkiye girmezsiniz zaten bence bir dene

0|0
    0|0
    • Denemem için önce bir konuşmamız lazım ama ne o adım atıyo ne de ben konuşuyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;