Eski sevgili ve duygusuzlugu ....

eski sevgilimle 4 yıl çıktık, ilk öpüşmemiz sevişmemiz, hetrşeyimiz beraber oldu, ama çiçegini hiç görmedim :) ama gösüleri heryerini öptüm okşadım seviştik kendinden geçti sürtünme yoluyla ilikşye girdik ... bir gn çok ileri gittik bende fazla dürtünce kandı ve bekaret testi yaptırdık ve bakireydi... annesi bizi saçma sapan şeylerden ayırp başka biriyle biz ayrıldıktan s1 sene içinde evlendirdi... beni çok sevdigini benden başkasıyla yapamayacagını ve 4 senesini benle geçiren kız nasıl bir sene içinde evlendi ve nasıl utanmasan ben bakireyim diyip kocasıının yatagına girdi ... hiç aklına gelmiyorum acaba... kızlara bide duygusal derler :) neresinde bunun duygusallıgı :) 1 sende başkasının koynuna girdi :)

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• dostum senin ne zoruna gidiyor ya.. bırak bakire diye boynuzlanan adam ağlasın haline..

kız senin koynuna girdiği anda zaten olayı bitirmiştir.

kaldı ki, senle geçirdiği 4 sene senin algıladığın gibi sana tapan bir kız hayatının merkezinde olan bir kız değil karşındaki

eğer öyle olsa bekaretini de çoktan verirdi..

bekaret testine hevesle bu şekilde koşmazdı..

senin pozison biraz fuckbuddy biraz duygusallık tarzı bişey olmuş

kız seni suni bir arkadaşlık tokmakçı sıfatında kendi ihtiyaçlarını ve senin ihtiyaçlarını ticari manada almış vermiş. sonrasında gözünü kırpmadan eşine bakireyim die koynuna girmiş

ya seven insan bunu yapar mı Allah aşkına ?

ya kız duygusuz robot olması lazım, ya da ağır karaktersiz olması lazım.

boş ver yaa

kucağında hoplattığın günlere say..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• bekaret testi yaptiracak kadar basit biriymiş.

0|0
    0|2
    • aynenbenle evlenmeyi düşünüyodun seni seviyorum diyodu ama bekaret testi yaptırdı kendine :( anneme anlattım bunu kızdan ayrıldıktan sonra ... o senden ayrılmayı kafaya koymuş seni kullanmış testini yaptırmış bırakmış seni diyo :(( bu kızın dengesizligini anlayamıyorum ya

• ben ona çok aşıgım çokkk sevdim hayatımı mahvetti onun sevgisi ama o hayatını düzene soktu ve beni mahvettigi hayatımı hiç öenmsemedi...

• bi kere bunu burada anlatman, birilerinin sevgilin hakkinda çati çutur gibi iğrenç laflari ve senin onlara katilman. seninki sadece bir hoşlanti, takinti. ikinizde birbirinizi bulmuşsunuz. erkek adam sevgilisini sevmesede arkasindan kimseye iğrenç sözler söyletmez.

• Abi duygusallik kişiseldir unutmus dmekki ayrca bakire olmadigindan neden utansin erkekler bakir olmadigindan utaniyomu? Bi gidin isinize ya

0|0
    0|1
    • yok bak bakire olmadıgı için degil :)) yanlış anlıyosun her boku yedi benle bitek girmedim :) yani bekaert bumu :) ben bekarete dikkat etmiyorum :) kocasına ben bakireyim diyo bu bekaret mi ? bence degil bekaret o işi yapmak degil incecik bir zarın olması degil kafada duygularda bitiyo :))) bende işte sana bunu diyorum nasıl 1 sende unututu hiç mi sevmemiş beni

• Demiyoruz zatem sacma sapan genellemeler bunlar kadinliktan once kisilik denen bisey var

• beni sevgilimin kişiligi yok ya :)))

Erkekler Ne Diyor 4

• sen şmdi uzun süredir abazasın sanırm aklına geldi bok atma şuan o çatır çutur sevişyor bunu kabullen sende osbir çekyorsun...beni engelelyebilrsn ama gerçek bu ve kabullenmek lazm sağa sola çemkirerek üzeri örtülmez gereçğin

1|0
    0|1
    • ya işte slında tam demek istedigimi sen demişsin :)) o çatur çutur yapıyo :) ben yapamıyorum işte :) erkek oldugum halde bir sneyi geçmiş unutamamış ama o evlendi ve başkasının koynunda :)) bana yaptıgı serefsizligi nasıl unuttu

• yapama aga eminim :))

• vay anasını :)

• 4 sene karı koca hayatı yaşadık şimdi başkasıyla evli ama kızın bir suçu yok ben evlenmek istememiştim

0|0
    0|1
  • Kardeş elin oğlu çatır çatır şuan onu yapıyodur.Sende kola iç cips ye :) gerçekler bu biraderim.

1|0
    1|1
    • yya işte slında tam demek istedigimi sen demişsin :)) o çatur çutur yapıyo :) ben yapamıyorum işte :) erkek oldugum halde bir sneyi geçmiş unutamamış ama o evlendi ve başkasının koynunda :)) bana yaptıgı serefsizligi nasıl unuttu

• ya sikişmeleri umrumda degil benim o sevgilim nasıl bunu gururuna yediriyo

• başkasının karısı o artık

• 3 sene gece gündüz yattım başkasıyla evlendi

1|0
    0|1
    • aga nasıl yapıyo bunu ... yani ben bibucuk sen oldu hala unutamadım kız aklımada o nasıl unuttuda bir sende başkasını koynuna girdi ? anlamak mümükün degil bak sende aynı şeyi söylüyosun

Yükleniyor... ;