Erkeklerde bakire hayranlığı olduğu gibi , bayanlarda da bakir erkekle ilişkiye girme isteği var mı?

Bi bayan ilişkiye gireceği kşi bakir olsun mu ister tecrübeli mi ? :)

Güncellemeler:
Bi bayan ilişkiye gireceği kşi bakir olsun mu ister tecrübeli mi ? :)
: Bi bayan ilişkiye gireceği
: Bi bayan ilişkiye gireceği kşi bakir

0|0
114

En İyi Kız Görüşü

• bakireyim. tecrübeli hatta bu işe doymuş birini istiyorum.

0|0
    5|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• playboy da olmasın ama deneyimi olsun isterim daha önceden bir ya da iki kez falan deneyimi olmalı yani

3|4
    2|8
  • Hayir bakire erkek istemem ben tecrübeli olsun daha iyi :)

1|0
    4|2
  • tecrübe tabi ki önemli ama tecrübeli olmasından çok bilgili olmasını isterim özellikle bakir erkek hayranlığım yok ama bakir olması hoşuma gider

0|2
    1|0
  • Bakireyim, tecrübeli erkek isterim.

0|0
    5|1
    • enterhasan :)

• link memnuniyetle :)) buyrun

• hanisin :) virgin girl :))

• umrum olmaz böyle seylere takılmam karsımdakininde takılması benim hosuma gitmez

0|0
    6|2
  • Oyle bir fantazim yok ama 3erkegin bakirligini aldim :)

0|0
    6|1
  • tabikide var tecrübeli olmasın beraber tecrübe edinelim :) başka kıza değmesin eli :) ilk göz ağrım olsun benim bende onun :) gerisi teferruat

0|7
    3|0
    • normal bir türk bayanı cevabı :)

• Ahaha komiksin valla insan birinin profikine bakmadan ekler mi allah askina mantikli ol.:) neyse evet sayfayi bos doldurmayalim :D hayi iyi aksamlar

• ayy iyi akşamlar artis yaa

• Ben kiskancim sevdigim erkegin bakir olmasini isterdim acikcasi ama eger digilsede o beni secti sonucta oncekileri onun icin bir olu ve ben onun icin onemliysem hic dert digil.

1|2
    2|0
  • Sevgilim bakir olsun isterim vesselam çünkü ben bakireyim

2|7
    2|0
    • öyleyse gel beraber mutlu olalım bir yuvada buluşalım seni benim için beni senin için yaratmış güzel Allahım

• hahah :)

• ilk bana aşık olsun ve her şeyi ilk ve sadece benimle yaşasın ömür boyu...

1|6
    3|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben bakir değilim artık bunu geriye döndüremem ama hatunum bakire olursa çok hoşuma gider

1|1
    2|0
  • Bakire hayranlığım yok.

2|1
    3|6
    • Eksileyenler neye göre eksiliyor?

• yıkılmaz kardeş merak etme bu arada espri yapıyoruz , 4 tane eksi almışsın hesabını soruyosun veren vermiş işte :D git çalış dersine öyle gel

• Kızlarla her altı yedikten sonra evlendiği kızın bakire olmasını isteyen erkeklerin bana eksi vermesini doğal karşılıyorum açıkçası.

• Her haltı yeyip bakire kalmış kız istemem hatta bakire kız istemem

1|1
    3|1
  • deneyimli erkek bulunur :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;