Arkadaşım lezbiyen olabilir mi?

Üniverstede sınıfta bir kiz arkadaşım var . Donemin başinda sinifta pek konusmuyoduk tanışmamiş oldugumuz için ama gozlerini surekli uzerimde hissediyodum.bi kac hafta once konuşmaya başladık bu haftada iyice samimi olduk. Konu erkeklere falan geldiginde e senin gibik kızida kacirmazlar diye bastan aşağı bir bakış attı.kendide cok guzel bir kız. Duydugim kadariyla.siniftan bir kac erkegide reddettigini duydum.. Derste çoğu zaman bakışlarını yakaliyorum.eve çıkmayı düsunuyodum beraber cikalim falan dedi. Lezbiyen olma ihtimali nedir sizce?

0|0
420

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• O senin hüsn'ü korkun :) Kız iletişim kurmaya çalışıyor sadece. Hem olsa bile bundan sana ne zarar gelir ki ?

1|0
    0|0
    • Eğer lezbiyense bana karşı duygular besliyo ve aynı eve çıkmak istiyo. Hic görmezden gelip kabul edersem benden karşılık istiycek

• Karşılık vermen şart degil. Daha cok sana guvendiginden olabilir mi bu istegi , ya da olanaklar kosullar ders bilgin vs vs . Bir bunları elimine et once derim

• nedir bu telaşın stresin anlamadım ki ..diyelim lezbiyen sana ne zararı olur ki en fazla değişik bir deneyim yaşamış olursun fena mı ?

0|0
    0|0
  • al işte bir kız daha ziyan oldu :(

1|0
    0|0
  • olmayabılırde zamanla anlarsın tanıscıkca konustukca

0|0
    0|0
  • Süper hikaye kaldırdık çekiyoruz okuyarak adadsafasf

1|1
    0|0
  • :)) yok be ama bence kendine bir göz atmalısın eeee kişi kendinden bilir işi derler

1|0
    0|0
  • Diyelim öyle ne farkeder sen istemezsen hiç bir şey olmaz eş cinsel diye laf tan anlamaz mı sanıyorsunuz

0|0
    0|0
    • Bosuna umut falan veremem sonra bende üzülürüm

• Ne umudu ya :-Dsoğuk davranma ben hoşlanmıyorum dersin oda tamam der

• Olabilir neden olmasin ki sorun mu var

1|0
    0|0
  • Şehvetine karşı koyamayıp da tecavüz etmez bence :)

0|0
    0|0
  • Belki güvenemediği için erkekleri reddetmiştir hem dediğin gibi olsa bile laftan anlayacaktır mutlaka. Hayır dersen seni zorlayacak değil ya..

0|0
    0|0
  • dikkat et sen ne olur ne olmaz :)

0|0
    0|0
  • takmış sana yatıracak kesin :))

0|0
    0|0
  • ne farkeder ki siz sevişseniz bile herhangi bir süpriz sonucu olmayacağı için koy ver gitsin

0|0
    0|0
  • lezbiyende olsa bişey olmaz ilişkiye girdiğinde hamile kalmazsınız ne qüzel işte :D

1|0
    1|0
  • Sanıyorum sen biseksüelsin. O kız arkıadaşınla yollarınız kesişecek bence..:)

0|0
    0|0
  • olabilir. olabilir. olabilir.

0|0
    0|0
  • sanki şöyle hafifçe seninde ona merakın varmış gibi seziyorum canım ya yanılıyormuyum :)

0|0
    0|0
  • Lezbiyen den cok lezbiyen taklidi yapan var etrafta. gercek lezbiyen tavırlarından ziyade giyimiyle kusamıyla kısacası yasadıgı her an belli eder bu durumu... Bence seni kekliyor olabilir...

0|0
    0|0
  • zaman kötü kolla ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Heterolara bakmıyoruz merak etme.

1|0
    1|1
    • Hetero olup olmadigimi bilmiyo. belki biseksuelilm belki escinselim bunlar normal şeyler ve artik etrafta fazlaca var

• Heteroseksuel oldugumdan şüphem yok. O belki bwni yanlis anladi ya da öyle olmamı umuyo olabilir

• Bak dediğime geldin işte diorum ki eğer senle ilgileniyorsa içindeki eşcinselliği daha keşfetmemişsin demektir. Benim en 2 çocuk annesi arkadaşım biseks olduğunu yeni farketti geçenlrde.

• ne kadar emin oldun böyle

0|0
    0|0
  • Ya ben bu kızların lezbiyenlere sapık gözüyle bakmasını anlamıyorum.Aynı şeyi erkekler de gaylere yapıyor. Tecavüz mü edecek sanki sana nedir yani.

Belki de sen öyle anlıyorsundur.

0|0
    0|0
    • Ya sapik gözüyle falan bakmiyorum beni yanlis anlayip iliski kurmak isteyebilir . Bende gunleedir merak ediyorum acaba bana ilgisi arkadaşca mı yoksa farklı mi diye

• birlikte eve çık anlarsın :) zarar gelmez ondan sana

• Bikaç erkeği reddetti diye eşcinsel falan olmaz. ayrıca sen de ona bakıyorsun ki bakışlarını yakaladın demek ki. öyle olduğunu sanmıyorum :)

0|0
    0|0
    • Eekekler gerçekten yakisikliydi ve bu olmasa bile surekli guzel ve çekici oldugumu vurguluyo . Bunu kizlar cok yapar birbirlerinw ama burda tuhaflik hissediyorum yuzden

• Bir insanla sırf yakışıklı diye birlikte olacaksak ohoooo. senin kuruntun bence ama ihtimaller her zaman vardır

Yükleniyor... ;