Sorum açık ve net cevaplarınızı bekliyorum.(Cinsellik ve alışkanlık)

Evet arkadaşlar Sorum şöyle. Bir kadın ya da bir erkek bir kez ilişkiye girdiğinde o duyguları yaşadığında alışkanlık yapar mı ? Mesela ben ilişkiyi hiç yaşamadan önce aklıma geliyordu ama nasıl bir zevk olduğunu bildikten sonra müptelası oldum herkeste böyle midir ? Birde bir erkek bakire bir kadınla ilşkiye giriyorsa onu cinselliğe alıştırmak ister mii ? beyler ve bayanlardan cevapları bekliyorum sırayla sorularıma. Anketide cevaplayın anket sorum : Erkekler kadınını sekse alıştırmak niçin ister?

• Onu kendi kadını yapıp her an kadının istemesi için.
    A seç
  • Sekse düşkün olup onu tatmin etmesi için
    B seç
  • Bakirelik bozmayı sevdiği için ?
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
212

En İyi Erkek Görüşü

• yoksunluk kötü bir şey. yoksun kalmamak lazım zira arıza çıkabiliyor insanda. bir defadan sonrası için bilemeyeceğim ama düzenli cinsel hayatı olan biri için feci olabiliyor. kadınlar fuckbuddy arayışına giriyorlar.

"bakireliği bozmayı sevdiği için" ne biçim bir seçenek?

eşler tartışırken, sinirliyken yakınlaşıp sevişmeye başlıyorlar bir çoğu zaman. ilişkide ne kdar önemli olduğunu bu açıklar heralde. eğer eğleniyorsan, zevk alıyorsan neden devam etmeyesin ki?

0|0
    0|0
    • evet bunu duymuştum bazı erkekler kızlık bozmaktan zevk alırmış

• onların hasta olduklarından emin olabilirsin.

• tamam sağol

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• İşte senin gibi bir kadınla evlenilir :D

0|0
    0|0
  • Haz veren şeyler insanı her zaman kendine çeker. Cinsellikte insanin yaşayabileceği en büyük hazlardan biridir. Buna bir de doğuştan gelen güdüleri ekledik mi insanın bunu istiyor olması hali ile normal.

Erkek bakire ya da değil bir kadınla ilişkiye girmiş ve bundan keyf almışsa onun her zaman yanında olmasını arzu ettikleri her an bu hazzı bu keyfi dileği gibi uğraşsız zahmetsiz yaşamak ister...

0|0
    0|0
  • Bir erkek bakire bir bayanla ikişkiye giriyorsa onun acı değilde keyif alması için elinden gelen yapar veya yapmalı, eğer kadın ilk ilişkisinde zevk aldıysa seksi bırakması imkansız gibi birşey , müptelası oldum diyorsun doğrudur. Umarım en kısa zamanda hoşlanabileceğin biri çıkar karşına ve tüm ihtiyaçlarını karşılar.

0|0
    0|0
  • Evet kadınla ilişkiye girmek çok güzel birşey fakat alışkanlığım olamaz ama ihtiyaç duyarım bünye bir yerden sonra istiyor...

Bakireyi cinselliğe alıştırmama gerek yok o zaten isterse yaparım zorla yapmam...

0|0
    0|0
  • evet vazgeçilmez bir alışkanlık haline gelir.ayrıldığın sevgilin bile olsa cinselliğini ararsın.Erkeğin kızı alıştırayım düşüncesi olacağını sanmam,o anki zevke bakar

0|0
    0|0
    • evet önerin var mı nasıl kurtulucam bu zevki düşünmekteen. :(

• hayır bir çok kez

• bağımlı oldun demektir.Ama ısrarlı iki taraflı karar alırsanız belki kopabilirsin.Tek taraflı olmaz

• Sil baştan. Başlamak gerek bazen.

0|0
    0|0
    • bu ne anlama geliyor ?

• ne biliyim ya... hüzünlüyüm şarkı dinliyom. sorun cevapsız kalmasın diye yazdım

• Neden hüzünlüsün? :/

• Neden kurtulmak istiyorsun bu duygudan?

0|0
    0|0
    • çnkü birdaha zina yapmak istemiyorum kendimi kötü hissediyorum. şuan evlenmekte istemiyorum.

• nasıl ? ben sana mesaj attım .

• Ama senin mesajların arkadaşın olmayanlara kapalı. Benim sana mesaj atabilmem için ya ayarlardan bunu açmalısın ya da beni arkadaş eklemelisin.

• bekar mısın ?

0|0
    0|0
  • cevap verecektim ama beylerden ve bayanlardan bekliyormuşsun :))))

0|0
    0|0
  • Yeni birini tavlamak zor da ondan :) ha bir de tanıdığı kişiyle düzenli sevişmek daha keyifli olur. Zamanla tanırsın insanı ve vücudunu ;)

0|0
    0|0
  • sen içinde hep bir huzursuzluk hissedeceksin, ama ne zaman ki bir erkekle yakınlaşsan artık bakire olmamanın verdiği rahatlıkla ve bu zevki tatmış olmanın verdiği içgüdüyle yine ilişkiye gireceksin... işin zor... elinde olmadan birinden etkilenebilmen çok olası... ve bu durumda ilişkiye girmen kaçınılmaz olabilir...

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum .

• ama bu düşüncem seni yönlendirmesin, benim fikrim bu... eğer sen bu arzularından rahatsız oluyorsan bir sonuca gitmeye çalışmalısın...

• çok üzülüyorsun bu duruma :/

Kızlar Ne Diyor 2

• tadını alınca sonra bırakmak zor

0|0
    0|0
  • alışınca devamı geliyor

0|0
    0|0
    • evet aynen bir bayanın cevap vermesi daha iyi oldu en iyi türümüz anlayabilir bu soruyu zaten. :)

• 20 yaşındayım 16 yaşnda bakreliğim gitti bir çok kez oldu ve sürekli arar oldum. sen ?

• 23 ben , 3 senedir benimde ... çok erken başlamsın canım

Yükleniyor...