Psikolojik sorunlar :S

Merhaba arkadaşlar, 18 yaşında üni1. sınıf öğrencisiyim aslında dolu bir hayatım var sayılır ve gayet sosyal biriyim ama istediğim şeyler olmayınca kendi kendimi bitiriyorum resmen. Kısaca bahsediyim ben haftada 3gün boks 2şer saat ve 3 gün 1er saat vücut geliştirme sporu yapıyorum. Okulda ve okul dışında sürekli arkadaşlarla takılıyoruz zaten mesela bugün tatildi full kordonda felan takıldık hiç boşa geçen zamanım olmaz genelde. Bir sürü karşı cinsten arkadaşlarım var ama her zaman olur ya sen başkasını seversin yine öyle bir durum. Sevdiğim kızla bir türlü yakınlaşamadım. Ayrıca kendimi bildim bileli motosiklet tutkum var. 150cc motorum vardı aslında ama onu memleketimde bıraktım almak istediğim başka bir motor var ama babamdan para isticek durumda değilim, benim alma ihtimalimde %1in altında. Bu akşam dışarı çıkmadım ne zaman böyle kendimle baş başa kalsam hep bir sıkıntı basıyor bir an önce sabah olsun istiyorum. Çünkü böyle durdukça kendimi bitiriyorum. sevdiğim kız yanımda değil, çocukluk hayalimi gerçekleştiremiyorum. Telefonu değiştirmem lazım, 1 hafta önce lanet olası kronik bir hastalığım olduğunu öğrendim. En kötüsüde bunları tanıdığım hiçkimseye anlatmak istemiyorum. Aslında okadar da büyük sorunlar değil diyorum kendi kendime ama hep bir mutsuzluk hissi var ben mutlu olmayımı bilmiyorum :S

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Valla bu soru değil hani sen içini dökecek adam aramışsın ama :D burda yok gibi diyiceğim şuki bende mesela çok asosyel biriyimdir evden çıkmam bok gibi bir hayatım var daha önce bir kaç ameliyat geçirdim korktuğumda oldu ama hayatım mesela berbattır bana bakıp şükredebilirsin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;