Erken değil jet boşalma.. Ben ne yapayım?

daha önsevişme moduna bile giremeden boşaldı.ben sinirlenince de bana kızdı döndü kıçını uyudu.sanki ben suçluyum. cinsel hayatımız nerdeyse yok. allahaşkına ya içine bile girmeden boşalıyor ben ne yapayım arkadaşlar sinirden ağlıyorum şu an

0|0
434

En İyi Erkek Görüşü

• Merahab öncelikle senin adına gerçekten çok üzüldüm empati yapıyorum zor tamam seviyorsunuzdur birbirinizide hep böylede olmaz erkek arkadaşının yaşını bilmiyorum?

ama çok kötü bir durum tamam belki ilk defası hemen boşaldı ama terar 2-3 dk sonra iilişkiye hazır olması lazım bence kendisini değil seni de düşünmek zorunda bencilklik yapmasını bir anlamı yok

söyle yapabilir nasıl anlatsam masturbasyon yapsın gelip gelip bıraksın boşalmasın ara versin bir daha gene gelince boşalmasın kasları bu şekilde çalıştırsın

inşallah düzelir güzel ve hayal ettin cinsel yaşama kavuşursun

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 33

• Ahaha :D ya güzel kardeşim alınma da biz erkekler heyecanlı bir türüz napalım :) Evlenene kadar elinizi tutturmuyorsunuz, evlenince de Johny Sins olun yarım saat bir saat aralıksız pompa bekliyoruzsunuz, sizce idmansız mümkün mü? :) Olur öyle şeyler, zamanla alışır sana, süre uzar kasma bu kadar.

2|1
    0|0
  • Erken boşalmanın çözümünü arayabilir. Ama tavrında üslubunda sıkıntı var. Egosu yüksek birine benziyor eşiniz. Günlük hayatta bir hatası kusuru olunca özür diler mi, gönlünüzü alır mı? Evetse yatakta ayıp ettiğinin farkında olmayabilir..

1|0
    0|0
    • kolay kolay özür dilemez hiç bir şey için. hatayı kendinde aramamak için benim üstüme geliyor

• Bu adamdan sana hayır yok. Sen bir an önce kendine beli sağlam, dayanıklı bir adam bul, yoksa sinir krizlerinin sonu da hayra alamet değil.

0|0
    1|0
  • sen de önsevişme yapmadan içine al, bunu da mı ben öğretiyim...

0|0
    2|0
  • sinirden ağlayıp ona kızacağına destek olupta üstesinden gelmeye baksanıza!

1|1
    0|0
  • senin için zor olmalı zevk almak istiyorsun ama kızarak sinirle falan problem çözülmez onu doktora gitmeye ikna etmelisin,moral vermelisin

0|0
    0|0
  • enişteye sprey lazım

0|0
    0|0
  • Himmmm sevisme sende onla verme soruncada boyle daha iyi filan de elenora devam

0|0
    0|0
  • Çavuşu bu ara fazla tokatlıyor olmalı.

0|0
    0|0
  • eşin mi ?

0|0
    0|0
  • bence asıl sorun sizde iletişim kopukluğu ya da başka sorun var diğerinin tedavisi var anlayışla kızmadan açık açık konuş

1|0
    0|0
  • başkasını bul ;)

0|0
    2|0
  • her seferinde oluyorsa bir doktora gidin ama bunu tatlı dille söylemeni önerimim

çünkü şuanki tepkilerinin nedeni sana yetemediğini düşünüyor bunu kendine yediremiyor o yüzden böyle

1|0
    0|0
  • Mutlaka eşinizle birlikte,bir evlilik terapi merkezine danışın mutlaka,

hatta tanıdıgım istanbulda çok şubeli bir terapi merkezi var dilersen yardımcıda olabilirim.

ciddi bir durum ve eşinizin psikolojisinide düşünmek lazım

0|0
    0|0
  • eczaneden lustral ısımlı bı antıdeprasan var onu al ılıskıden bı kac saat önce ıcsın bak sora sen bıkıp kacmıyormusun :) en azndan dua edersin :)

0|0
    0|0
  • sanırım evlisin. tabi eşinin tavrı çok yanlış ama onuda anlamalısın. dünyası başına yıkılmıştır. empati yap. benim hanımda uzun süre boşalalamamdan şikayetçi ne yapaca biz sizleri söyle bakalım... :)

0|0
    0|0
  • Doktora gitmesini tavsiye edebilirsin. Belli ki bir sorun var ortada bunu kendi isteyerek yapmıyor sonuçta

0|0
    0|0
  • 2. posta _? boşalsın... önesevişme... sen ıslan o biraz kendine gelsin... 2. postayı atsın... yorgan gitti kavga bitti ?

0|0
    0|0
  • sende sevişmeden önce oral yaparak elinle ağzınla boşalt bir kaç kere sonra sevişmeye başla tam benlik kadınlar burda dertlerini yakınıyorlar aahhh ahh

0|0
    0|0
  • Zaten p**rn filmlerde ki gibi 1 saatte dalan boşalmasını bekleme ama geciktirici kullanabilir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 4

• tedavi olsun ya çok zor gerçektende

0|0
    0|0
  • Çok büyük hata yapıyorsun. Ona sinirlenmemelisin onun elinde olan bir şey değil ve sen sinirlenince emin ol utanıyor, gururu inciniyor. Geçen yıl erkek arkadaşımla pijamalarımızla öpüşürken birden tuvalete gitti. İlk yakınlaşmamızdı ve 20 saniyede falan boşalmıştı. Şimdi aradan 1 yıl geçti zamanla her şey düzeldi o da mutlu ben de. Sabredip erkeğini şımartmalısın

0|2
    0|0
  • Beni eklermsn erkek değilim merak etme

0|0
    2|2
  • erkekn boşalması sorun değil de tavrına bak yaa insan çabalar yeniden dener çok afedersin a.k bencil herifi yaa

1|1
    1|1
    • bir de bana küsüyor ben bir şey yapmışım gibi

• iyi gecler

• FUCKBODDY BUL KENDİNE NE UGRASIYON

Yükleniyor... ;