Çok istekliyim, utanıyorum

Arkadaşlar ben 24 yasında bakire bir kızım bu zamana kadar birlikteliğim olmadı şimdilerde görüştüğüm biri var pek ciddi olduğumuz söylenemez ama konusuyoruz yani ben onla telefonda mesajlaşırken facebookda konusurken cok azıyorum istiyorum sürekli beni yala yalamanı cok istiyorum bende seninkini yalarım falan diyorum istersen ağzıma bile boşlabilirsin diyorum çocuk seviniyor geçenlerde buluştuk bir yerde ben öpüşmekten ileri gidemedim agzıma almaya calıştım ıslak bişiy geldi dilime midem bulandı tiskindim oda cok sinirlendi miden bulanıyor diye halbuki mesaj da neler anlatıyosun dürüst degilsin falan dedi ama elimde değil olmuyo gerçegi yazı kadar kolay olmuyor acamıyorum utanıyorum lütfen bir çözüm bulun:((

Güncellemeler:
kendimden utanıyorum ama şehvetimin kurbanı oluyorum cok istekliyim herkez hata yapar

0|0
539

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• çok isteklı isen bırak onu oyuncak al şişme erkek ya da burdan bırı ile skpde görüntülü yap en doğal yol

0|0
    0|0
  • sende hiç fena degilsin ilk buluşmada ağzına mi aldin çocuk boşaldı galiba ağzına

1|0
    0|0
  • Beni ekle anlatcaklarım var

0|0
    0|0
  • Eski kız arkadaşım gibisin

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş alışacaksın hepsine dert etme

0|0
    0|0
  • Beni arkadaş olarak eklermisin senin gibi arkasasim olsun isterim

0|0
    0|1
  • yiyemeyeceğin ... altına yatma denir madem yapamayacaksın niye azdırıyorsun

0|0
    1|0
  • tecrübeli oldugun zaman düzelir

0|0
    0|0
  • Susucaksın ve yalamaya devam ediceksin öyle durumlarda

0|0
    1|0
  • karşılıklı sanal yapmayla başla işe

0|0
    0|0
  • off yalarım seniii yaa <3

0|0
    0|0
  • mesala sen adamla uzun uzun gezip ondan sonra ağzına alırsan terden falan hoş kokmaz zaten. bir duştan sonra şeker gibi emerdin eminim. bence adam hoşuna gittiyse ve bekaretine bişi yapmayacağım falan diyorsa bir otel kaçamağı gibi birşey dene, öyle kıyı köşe ilk deneyimler için uygun değil

0|0
    0|0
  • seni tanıyorum yaseminnnn

0|0
    0|0
    • sen beni tanıdın mı?

• Hormonların yüzünden başın belaya girecek, kendine bir hobi bul bence.

0|0
    0|0
  • şehvetli olmak suç değil ;)

mide bulantısına gelince zamanla alışırsın merak etme, anlayışlı sabırlı biri lazım sadece ;)

0|0
    0|0
  • bu yolda gidersen sonucu kötü olur

0|0
    0|0
  • Yanlış işlerin peşindesin. Biri sen patlatır mal gibi kalırsn ortada

0|0
    0|0
  • Seni f...şe sanıyor. bu yüzden de ciddi olmadıgın belli oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5