Kadınlarda kaç yaşlarından sonra bakirelik aranmamalı?

Malum biz erkekler bırakın ileri yaşalrı kendimizin farkında olur olmaz hemen cinsellik yaşarız. Veya buna teşvik ediliriz. Tabi nadi,ren olsa da yaşamayanlarımız var ama 26 lı yaşlara kadar yaşamamış olan çok nadirdir bence.

Erkeklerde durum böyleyken kadınların da bir şey yaşamış olması mümkündür. Sonuçta namus denen şey orada değil beyindedir düşüncesindeyim. Sonuçta erkeklerin olduğu kadar kadınların da fiziksel olarak bir takım şeylere ihtiyaç var.

Tamam 18 yaşıdnaki bir kızdan bakire olmasını bekleyebiliriz ama yaşı kaç olduğunda artık bu tarz bir şeye çok takılmamak gerekli sizce... Bunun belli bir yaş kriteri var mıdır ?

Güncellemeler:
Not: Benim için bakire olup olmaması önemli değil. Tabi ki bakire olması hoş güzel özel bir durum da bir kızı bu sebble terkedicek biri dğeilim. Sadece genel yorumları merak ettim..

0|0
56

En İyi Kız Görüşü

• Kaç yaşında bakir erkek bulunabilirse o kadar.bir takmış millet bekarete başka düşündükleri bir şey yok.cinsellik tüü kaka ama bekaret gibi bir kavram dilden dile dolaşıyor ironiye bak sen.

bir de not yazmış benim için önemli değil diye bekareti bu kadar çok düşünen takan bir erkek kadın fark etmez cinselliğe takıntılıdır ama farkında değildir.bastırılmış duyguların sonucu bu hep.ölmezsin ölmezsin de farklı sorunlar ortaya çıkar hayatın bir parçası bu ne meraklı insanlar binlerce yıldır yasaklamaya inkar etmeye.

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• isteyen bir ömür bakire kalır

1|2
    1|2
  • her yaşta aranır yaş büyünce namus küçülüyor mu ?

0|2
    1|0
  • bir insan 40ina kadar bakire kalabilir.

1|1
    0|0
    • +cogu tanidigim insan var öyle.

• Zaten kırkından sonra iş bitmiş olur be :)

• Hic belli olmaz cok büyük konuşma

• her yaşta bekleyebilirsin. seks şart değil! hayat seksten ibaret değil. 22 yaşındayım. yapmadım. ölmedim hala!

ahlak mahlak, din min tanıdığım da yoktur. onlar beni bağlamıyor. kimse bağlamıyor ama hiçbir şey de itmiyor. cinsel duygular hissettiğimde de mastürbasyonla tatmin ediyorum kendimi.

hissiz de değilim. gayet sağlıklıyım.

onun bunun öptüğü, her yeri yalanmış bir kadın olmayı kendime yakıştıramam. ancak ileride, karşılıklı birbirimizi sevip saydığım bir erkekle olur bunlar.

1|4
    1|0
    • Tabi ki... Ama oldu işte birine çok güvendi bir kız. Herşeyi de yaşadı. Her türlü şekli. Ondan bu sebeble soğumak mı gerekli. Veya kadının hayata küsmesi mi gerekli ?

• henüz kendi kararlarının arkasında duramıyorsa, daha çocuktur. resmen yasal suç işlemiştir seks yaparak. evet, küssün.

Erkekler Ne Diyor 6

• 28-30 bakire olarak düşünemiyorumbileee yanii kafayı yer o yaşa kadar duramaz yaniii sevgilisiyle falan yaşar gerekirse bekler 1-2 sene

1|1
    0|0
  • Aynen senin gibi düşünüyorum kardeşim. İlk eşimin benden önce 2 sevgilisi olmuş. Onlarla yüzlerce kez sevişmiş ama sadece bakireliğini korumuş. Ona, keşke sevgililerinle adam gibi seks yapsaydın demiştim. Eşimin benden önceki sevişmeleri beni inanılmaz tahrik etmişti.:)

1|1
    0|0
    • o kadar da değil :D

• Erkeklerin %60 ından fazlası böyle 1 durumdan inanılmaz tahrik oluyor. Bildiğim evli 1 çift var. Kadın 34 yaşında kocası 40. Kadının 1 sevgilisi var, eşi de biliyor. Zaman zaman sevgilisi ile buluşur 1 otelde. Sabah erkenden çıkar evinde, akşam 21:00 gibi evine döner. Döner dönmez kocası bunu yatağa atıp paramparça eder. :))

• Belli yaşta kendiliğinden bozulmsdığına göre, her yaşta bakire olabilir.

1|1
    0|0
  • Artık arkadaş vazgeçin şu bekareti fizikte asıl bekaret ruhtadır fiziğin bakire kalsa bile ruhun o* olduktan sonra ne önemi var ?

1|1
    1|0
  • 24-25 ten sonra aramay gerek yok bence.. hatta bakire aramaya gerek yok. bakire değil diye evlenmicen mi

1|1
    1|1
  • 24'ten sonrasını düşünme derim

1|1
    0|0
Yükleniyor... ;