Bekaretin önemini sormuşlar, insanlar cevap vermiş...

link

Bekaretin önemini burada defalarca konuştuk, adamlar röportaj yapmış. Benim tespit ettiğim durum şu, bu röportajda yaşları 25in üzerinde olanların pek önemsemediği anlaşılıyor. Yaşlarını sadece tahmin ettim ama sonuç olarak öyle gösteriyorlar. Nasıl buldunuz röportajı.

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

• 25 üzeri doğru bir tespit

0|0
    0|0
    • Hep gül hep gül evde heryer gül oldu güller bayanlar için degilmiydi :-)

Teşekkür ederim :-)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• İnsanların ruhları kırlenmiş bekaret o açıdan çok önem taşımıyor ruhu karakteri kalbi temiz olsun ben bakir aramıyorum

0|0
    0|0
  • Hiçbir önemi yok. Bakirliğinde, bakireliğinde.

0|0
    0|0
  • bende istiyorum ama gerçekten beraber olamam kimseyle içime sinmez bir erkeğim olsun bana yeter umarım en kısa sürede evlenirim

0|0
    0|0
  • sevdikleri kıza gelince önemsemeyip bacılarına gelince önemseyen zihniyeten tiksiniyorum

2|2
    0|0
  • bence şu önem yok diyen gençler sevdiği kişinin bakire olmadığını öğrenince birden terkedecek kişiler kim ne dersin çok önem veriliyor bence yoksa millet artık bakire kalmadı diye yakınmazdı

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu devirde çoğu kişi önemsemiyor can sıkıcı bir durum ben önemserim

1|1
    0|0
  • Bekaret önce beyinde başlar. Kadın evlenmiştir boşanmıştır ama kocasından başkasına elini sürdürmemiştir. Bakire denebilir.

Kadın daha hiç evlenmemiştir ve hatta zarına zarar vermeden sürtünme ve anal ilişki yaşamıştır, elbette bakire değildir.

Bunu anlamanın kolay bir yolu var. O yüzden çok da dert etmiyorum şu zarına dokundurtmadan her şeyi yapanları ya da zarını diktirenleri...

1|0
    0|0
  • Beyinde duygularda kalmamış bekaret bacak arasında olsa ne ;(

0|0
    0|0
  • Ruhu bakire olacak diyen arkadasa katiliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;