Travestiler hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Mesela birisi ile tanıştınız aşık oldunuz ama size uzak duruyor cinsellik olarak ve size sırrını paylaştı travesti ailesi falan herkez biliyor desteklemişler ve son hali bebek gibi bir hatun siz ne düşünürdünüz ilişki açısından ?

0|0
56

En İyi Kız Görüşü

• sen yıne ıyımısın benım bı tanıdıgım yol kenarından kadını arabaya alıyo sakso cektırıyo sonra travestı seyını cıkarıyo adam sok oluyo ahahahha

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• ay hoşt ulan ajadjhajdhjad

0|2
    0|0
  • ayy ne kotu ya :) bebek gıbı dgldır o ya ya mutlaka sebeplerı vardır ama yanı sonusta b erkek erkege mıden kladırcakmı

0|0
    0|0
  • mide meselesi ben şokta kalırım her halde

0|0
    0|0
  • kadın olduğumdan sorunun muhattabı ben değilim :))) ama bence aşk varsa gerisi teferruat...

1|2
    0|0
    • Seni düşüncelerinden dolayı tebrik ederim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Benim için imkansız ...

0|1
    0|0
  • Travestilerde suç yok asıl onlara meyilli olanlarda

1|1
    1|0
  • Onlar da bizim gibi günahkar insanlar. Ama günahdan günaha çok fark var. Bazı şeylerin dönüşü çok zor olabilir. Aynı zamanda hayatlarını zorlaştırıyorlar trv. olunca..

0|0
    0|0
  • sorun sende değil bebeğim bende der çeker giderim :DD

0|0
    0|1
  • Ailesi felan biliyorsa travesti olmaz kardeşim komple ameliyat olur transeksüel olur

0|0
    0|0
  • tanıştığıma memnun oldum derim .ama sizinle bir ilişki yaşayamam .güzelsin hoşsun içekicisin derim ama sana aşık olup sevebileceğimi sanmıyorum derim .ömür boyu seninle mutlu olamam derim .ama yinede hatırını sorarım fırsat buldukça .dışlamam ve yalnız bırakmam .

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;