Evlenmek istedin kız p*rno izledini bilseniz, ne düşünürdün?

Ama bakire ve hitc sevgilisi olmamış. Temiz hanımefendi bir kız. Sürtünerek kendini tatmin ediyor

0|0
324

En İyi Erkek Görüşü

• Bu devirde p*rno izlemeyen kaldı mı? Benim samimi bir kız arkadaşım söylemişti p*rno izlemediğini söyleyen kız yalan söylüyordur diye. Evet belki erkek gibi çok sık izlemeselerde ama keyif alarak, ama meraktan ya da masturbasyon malzemesi olarak mutlaka izliyorlar. Hiç hayatında cinsel ilişki yaşamamış bir kızın, masturbasyon yaparken p*rno filmlere bakmadığına inansak bile en azından nasıl bir şey diye bir kaç kez açıp bakmıştır. Öyle ya diyelim ki kendini evlenene kadar saklayan bir kız evlenene kadar erkeklik organını çocuk pipisinden ibaret düşünecek değil ya. İllaki bir şekilde görmek isteyecektir. Siz kızlar bu konuda çok yalan söylüyorsunuz.Yaşadığım bir örneği söyleyeyim.. İşyrindeki sekreter kızla bazen muhabbet ettiğimizde konu işyerindeki erkeklerden açılınca bilgisayarlarında p*rno film seyrettiklerini getirdikleri flash belleklerde bu tarz filmler olduğunu dile getirip "iğğğğğreeenç" tabirini kullanmıştı. Ne var canım siz de izliyorsunuz dediğimde "asla sapıkmıyız biz" yanıtını verdi. Bir süre sonra kendi bilgisayarı arızalı olduğu için benim bilgisayarımdan acil bir mail atması gerekti. Mailini attı ve işi çok acil olduğu için mail sayfasını kapamayı unuttu. Açık söylemek gerekirse meraktan video eklentili olanlara göz attım, atmaz olaydım... O iğğğreennç diyen kızın başka bir kız arkadaşına attığı kısa p*rno videoları biz erkekler birbirimize atmıyoruz. Mailin devamındaki muhabbetlere girmiyorum bile. Keza bilgisayar işleriyle de ilgilendiğim için bazen kızların arızalanan bilgisayarların harddisk yedekleri alınırken neler neler çıkıyor. Hiç de öyle tahim yürütüldüğü gibi çiçek böcek resimleri ya da videoları yok. Ve emin olun bu durum açık ya da kapalı kız, evli ya da dul olanlar farketmiyor hepsinde aynı. Bir de bu konuda erkek kadar dosya saklamayı beceremiyorsunuz. O yüzden etraftan tepki alırım diye küçük hanımı oynamanıza gerek yok. Ne yaptığınızı biliyoruz. Velhasıl durum böyleyken, elinin altında internet varken izlememeşini bulmak çok zor olacağından hiç kafama takmam. Hatta biraz birşeyler görüp bilmiş olması avantajdır diye düşünüyorum.

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• Yaaa ben insanları cinsel hayatlarıyla değerlendirmedim asla da değerlendirmeyecem önemli olan karakteridir ..senin dolu dolu bir cinsel yaşamında olsaydı sen hanımefendi olduğun sürece benim sana her zaman bir hanımefendi olarak bakacağımı bilmelisin...

0|0
    0|0
  • Aferim derim izlesin öğrensın zaten ızlemese ben zorla ızletırım. Fantezilerin hepini öğrensınkı evlenınce yapacağız hepsını sevışırken anlatamam ben leb demeden çorumu anlasın :D

0|0
    0|0
  • Zaten izliyorlar biliyorum bilgisayarı olan ve internete bağlanabilen kızların tamamına yakınının izlediğinden şüphem yok.Benden yana sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
  • Öyle bir kızla evlensem hangi pozizyonlarda olmak istediğini sorardım .Birlikte uygulamak isterdim.Günümüzde izlemeyeni bulmak imkansız gibi ...

0|0
    0|0
  • kendi kendine bakmış, kendi kendine tatmin olmuş nesine kızayım. Avantajı bile olur p*rno izlediği için daha istekli olur.

0|0
    0|0
  • hiç bişey demem sonuçta oda insan.

0|0
    0|0
  • hemen bıraksın, ilk gecemizde patlasın isterdim

0|0
    0|0
  • sorun değil .izlemesi aykırı ve iyici ,yakışıksız değil hiç bir zaman .

0|0
    0|0
  • onun da canı var

0|0
    0|0
  • kendinden neden kız olarak bahsediyosun :D

0|0
    0|0
  • bu sensin :))

0|0
    0|0
  • Kendi kendine olduktan sonra isterse şişme adamla yapsın farketmez

0|0
    0|0
  • bağımlısımı diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • o zaman sıkıntı yok p*rno izlemele bişey olmaaz

0|0
    0|0
  • beyni bakire değil, ulan artık iyice kalite düştü insanlar p*rno izleyene bile razı oluyo, yarında sevişene razı olur, öbürgün de deldirene razı olur ben bişeye razı olmak filan istemiyorum

0|0
    3|0
    • Kendimi kimseye ciplak göstermedim bu gune kadar acik bile giymiyorum, bir erkegin penisi dukunmadim sadece izliyorum diye beynim nasil bakire olamiyor nasil senin isteklerin oluyorsa bizimde cinsel organimiz var.

• biliyorum sen hiç mi p*rno izlemiyorsun diyeceksin siz kadınlara ahlaksızlık yakışmıyor siz anne olacaksınız

• Daha Anne olmadim ayrica evlensemde bakmam bunu oglumla ne alakasi var. Sizede ahlaksiz yakismiyor sizde baba olicaksiniz

• Tertemizsin :P

0|0
    0|0
  • kıyamam .

0|0
    0|0
    • Neden?

• güzel düşüncelerle yazmışsın belliki,kimse takmaz böyle birşeye merak etme.evlendikten sonra bırakırsan tabiki

• normaldir dogal ihtiyaç olarak bakıyorum ben olaya

0|0
    0|0
  • Normal onunda hisleri var

0|0
    0|0
  • birşey düşünmezdim o da ihtiyacını gideriyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence bu konuda endişeye kapılmanız dahi yersizdir, cinsel arzunun bayı bayanı olmaz... Ölçütlerinizi başka bireylerin telkinlerine göre değil vizyonunuzun yönlendirmesine göre belirlemeniz daha sağlıklı olanıdır, ne biz doğru dedik diye "bu doğru" deyin, ne biz yanlış dedik diye siz "bu yanlış" deyin, öneri elbette alın, ancak kendi benliğinizi asla ıskalamayın,

0|1
    0|1
  • onada bir se demesinler bir zahmet ders calısıyoruz biz yıne onları mutlu etmek için ;)

1|1
    0|1
  • p*rno izlemek kötü bir şey değil kendi p*rno çevirmedikten sonra ne olacak ? ama yinede o temiz hanımefendi sevgilisine bunu söylemesin gerek yok yani

0|1
    0|1
Yükleniyor... ;