Sizce bekaret halen önemli mi?

sizce önemlimi bekaret halen?

0|0
610

En İyi Erkek Görüşü

• Kulaktada zar var nabalım onun bekaretını kım bozucak sımdı onu soleyın ?

Herseyı zara baglamayın Surda onemlı dıyenlerın cogu aynı haltı yemıstır kızlı erkeklı ayrım yapmıyorum yanı ben zamanında evlenene kadar onume gelen hatunu becerıcem ama evlenecegım zaman aa bana bakıre gelsın dıcem .. Yok canım ole bı dunya ben ınanmıyorum buna artık ya sende yapmıcan beklentın yuksek olcak ya da yapıyosan susucan oturucan bukadar basıt

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• önemsiz tabiiki. kadın bir zardan ibaret değildir. orda bir zarın olup olmamasıda benim için hiçbir şey farkettirmiyor

0|4
    2|2
  • Din yasak koymuşsa kadın içinde rkek içinde önemli olmalı bence

2|2
    0|2
  • Bence önemli

1|1
    0|0
  • ya ne saçma bir soru eğer önemsiz birşey olsaydı Allah neden kadınlara kızlık zarı yaparak yaratırdı? bunları düşünmedin mi? o kızlık bizim kız olduğumuzun sembolü o bozulunca karı oluyon

0|0
    1|0
  • bekaret erkek içinde kadın içinede önemli, hayvan gibi her önüne gelenle yatılmaz.

2|5
    0|1
  • önemli tabi önemsiz olur mu

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Öncelikle çok özgün ve benzeri olmayan bir soru sorduğun için seni tebrik etmek istiyorum.

Sonra mı?

:(

0|0
    0|0
  • cevabı kendin ver 100 kişiyle yatmış biriyle evlenirmisin

0|1
    0|0
  • Bekaret kaybetme ortalama yaşı 19-20 ler olduğu bir memlekette istesende bulamazsın, çok zor

0|0
    0|0
  • önemli değil diyenlere şaşıyorum

0|0
    1|0
  • Benim için bir önemi yok bilemiyorum.

1|0
    0|1
  • halen derken başkanım?

0|0
    0|0
  • ayy çok önemsiz ya benim eşim 1000 kişi ile yatsın yatmadan gelmesin ne kadar saçma ayyyyyyyyyyyyy:p bunu deyip yalandan kız düşürmeye çalışanlardan olmamız lazım dimi?gerizekalı kızlarda ayy önem vermiyomuş deyip tav olurlar ah ah yazacak çok şey varda neyse

0|0
    0|0
  • benim için bekaret herzaman önemli ama fiziksel olanı değil.

0|0
    0|0
  • değil. anket yapaydın iyiydi :(

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;